Росію не покликали на конференцію з питань свободи ЗМІ, в якій беруть участь 150 країн, зокрема, Україна

Представники РФ не отримали візу для участі у дводенній Міжнародній конференції з питань медіа свободи (Global Conference for Media Freedom), а журналістам видань RT і Sputnik відмовили в акредитації на цей захід. Про це написала перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Від імені України приймаємо участь у важливому заході, присвяченому свободі слова.

Сьогодні у Лондоні розпочала свою роботу дводенна Міжнародна конференція з питань медіа свободи (Global Conference for Media Freedom).

У рамках конференції пройдуть більше 20 тематичних сесій, зокрема Під тиском: чому мають значення засоби масової інформації/Under Pressure: Why public media matters; Що потрібно для захисту свободи ЗМІ?/What is needed for Media Freedom to be protected?; Безпека та захист журналістів II: шляхи спільного вирішення/Safety and Protection of Journalists II: towards a shared solution.

На яких виступлять низка спікерів з усього світу, зокрема директор BBC News Френ Ансворт (Fran Unsworth, Director, BBC News and Current Affairs), Міністр зокордонних справ Ісландії Гудлаугур Тор Тордарсон, Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, Перший віце-президент Венеціанської комісії Ради Європи Хердіс Кєрульф Торгірсдоттір (Herdis Kjerulf Thorgeirsdottir).
Країни-учасниці матимуть змогу зачитати свої Національні заяви, а також приєднатися до заключного документу (Pledge) Міжнародної конференції.

На заході прийматимуть участь офіційні делегації з 150 країн з усього світу. Окрім того, у заході прийматимуть участь журналісти відомих авторитетних видань, незалежні журналісти, експерти, науковці, представники міжнародних та неурядових організацій.

P.S. Російські представники не отримали візу для участі в заході. RT та Супутник на захід не акредитували,” – повідомила пані Джеппар.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial