Розваги на річці для 25-річного мешканця Дніпрян закінчились каліцтвом

Більшість жителів прибережних населених пунктів Херсонщини пов’язують свій літній відпочинок у вихідні та свята з річками і морями, якими область не обділена. Тим більше вода приваблює до себе, як порятунок від аномальної спеки, що цього літа охопила південь України.

Але необачна поведінка під час купання може призвести не тільки до тяжких наслідків, а й до та трагічних. Про це читачів Оnline НК неодноразово попереджав начальник Новокаховського міського управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Бараніченко.

Ось і вчора, 27 червня, компанія молодих людей, які мешкають в Дніпрянах, вирішила відпочити на дніпровських островах, які приваблюють не тільки своєю прохолодою, а й красою.

Та, на жаль, нехтування правилами безпеки призвело до непередбачуваних наслідків. 25-річний чоловяга невдало стрибнув у воду, де отримав тяжкі травми, повязані з ушкодженням хребта, внаслідок чого були паралізовані ноги та руки. В тяжкому стані його доставили в Новокаховську ЦМЛ, де лікарі надали потерпілому первинну допомогу.

Сьогодні чоловіка відправлено до обласної лікарні, де після обслідування можливе оперативне втручання та тривале лікування.

Надзвичайники принагідно попереджають, що знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей, а також отримання задоволення від відпочинку.