Розвиток прикордонних міст Херсонщини – гарантія безпеки та стабільності всього регіону

Про це заявив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на апаратній нараді, яка відбулася 14 червня. На нараду були запрошені заступники міського голови, секретар міської ради, керівники структурних підрозділів відділів виконавчого комітету, старости сіл, керівники комунальних підприємств.

“Ми живемо не просто на півдні України. В силу обставин, які склалися сім років тому (окупація Криму та частини Донбасу. -ред.), наше місто є гарантією спокою всього регіону. І справа не тільки в сформованій роті територіальної оборони, або військовій частині, що базується на території нашої громади. Гарний стан наших населених пунктів, інфраструктури, доріг, медицини – ось це і є найкращим показником успішної і сильної країни. Херсонщина, з її природним та економічним потенціалом, просто не може бути депресивним регіоном. Тому міська влада має безліч завдань стосовно розвитку нашої територіальної громади, які ми маємо неуклінно виконувати” – сказав міський голова, підводячи підсумки своєї участі у І Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку», який проходив 10-11 червня 2021 року в прикордонному селі Стрілковому на Арабатській стрілці.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Володимир Коваленко наголосив на тому, що будівництво Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка” є пріоритетним проектом, на виконання якого повинно бути докладено максимум зусиль. З цього питання заступник міського голови Сергій Хоменко доповів, що вже цього четверга буде завершено зведення огороджувального паркану на території майбутнього комплексу та розпочнуться земляні роботи. В свою чергу міський голова поставив завдання постійно звітувати про хід робіт.

Також був окреслений ряд поточних завдань стосовно життєдіяльності громади: будівництво ЦНАП, заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, який відзначається 22 червня, організація роботи пляжів на всій території територіальної громади тощо.

Генеральний директор НКП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська доповіла про ситуацію стосовно захворюваності на COVID-19 та перебіг вакцинації населення від коронавірусної хвороби. Так, на сьогоднішній день 16 осіб перебувають з діагнозом COVID-19 на стаціонарному лікуванні, ще 8 осіб перебувають на самоізоляції в домашніх умовах. На території Новокаховської громади діє 4 пункти вакцинації, де вже провакциновано 2549 осіб, 5460 жителів Каховського та Бериславського районів були провакциновані силами мобільної бригади.

Директор КП “Міський водоканал” Валерій Радованець доповів про ситуацію щодо стягнення заборгованості з населення за спожиті послуги. Також ним була озвучена проблема щодо неналежного виконання Виконавчою службою своєї роботи. За словами Валерія Радованця знаходяться будь-які причини, аби не здійснювати примусове стягнення боргів з населення. Таким чином заходи, які проводить водоканал в плані зменшення заборгованості, фактично не мають ніякого результату. То ж робота в даному напрямку триває.