САП вручила підозру міському голові Львова: стало відомо, про що йдеться та яку заставу проситимуть

Міському голові Львова Андрію Садовому вручили підозру. Про це сам пан Садовий повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Щойно прокурори Холодницького вручили мені повідомлення про підозру. Про що йдеться? У 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора – компанію CTP. Ми від цієї компанії за землю отримали 54 млн грн. Було поле, де корови паслися. На цьому полі компанія має збудувати індустріальний парк.

Починаючи з 2015-2016 років і далі – блокування зі всіх сторін. На рівні влади держави, генеральної прокуратури… За той час компанія CTP збудувала парки в Румунії, в інших країнах. Це третій за об’ємом інвестор, який інвестує в промислове майно. Вони мають намір створити тут у Львові три тисячі нових робочих місць. З того часу, з 2016 року, прокурори їздять, досліджують. Земля стоїть. Отакі реалії нашого часу, будемо боротися і будемо перемагати”.

 
Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме заставу в розмірі 50 млн грн для мера Львова Андрія Садового, згодом повідомила прессекретар відомства Ольга Посталюк, передає Укрінформ.

“Будемо просити заставу у розмірі 50 млн грн”, – сказала вона, відповідаючи на запитання щодо запобіжного заходу меру Львова.

Запобіжний захід Садовому будуть обирати у Вищому антикорупційному суді.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial