Сергій Козир: абсолютно до кожного населеного пункту Херсонщини має ходити транспорт

Маршрутне сполучення – одна із проблем сіл у Високопільській територіальній громаді. Саме з цієї теми розпочались зустрічі жителів центру громади та прилеглих населених пунктів з кандидатом у народні депутати по 184 округу, головою обласної державної адміністрації Сергієм Козирем.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Сьогодні працюю у Високопільській територіальній громаді. Мав приємність поспілкуватися із жителями сіл Нововознесенське, Новомиколаївка та Новопетрівка.
Маршрутне сполучення – одна із проблем цих сіл. Питання почув і обов’язково залучимо перевізника, аби він працював на цій території, а люди мали змогу без проблем виїжджати у свої справах. В цілому, ця проблема гостро стоїть у кожній громаді де я вже побував.
Вирішення проблеми бачу так: спочатку визначимо оптимальні маршрути та надамо фінансову підтримку громадам на організацію перевезень. Залучимо нових перевізників, аби створити конкуренцію на ринку та знизити ціни на проїзд. Основна мета – абсолютно до кожного населеного пункту має ходити транспорт.
До речі, перші кроки такої системної роботи вже скоро відчують на собі жителі 10 сіл колишнього Горностаївського району, де буде відновлено пасажирські перевезення.
Також люди розповіли, у школі с. Нововознесенське необхідно робити ремонт даху. Вирішити і цю проблему цілком реально, якщо братися до справи комплексно і системно. Саме так ми працюємо у команді Президента. Тож шукатимемо можливості для ремонту. Адже це, насамперед, безпека дітей.
У Новомиколаївці люди просили посприяти зробити ремонт через с. Блактине. Буду тримати ситуацію на контролі. Адже дорога у плачевному стані, а нею необхідно часто їздити, зокрема, возити дітей.
А ще жителі дуже хочуть, аби і у їх селі з’явився новий сучасний спортивний майданчик. Запевнив, вони його обов’язково отримають, як і жителі інших громад Херсонщини. Адже будемо реалізувати поставлене Президентом завдання: кожній громаді – новий сучасний парк, де можуть відпочивати люди.
Конструктивною була розмова і з громадою Новопетрівки. Першочерговим питанням, яке треба вирішити, люди називають водопостачання. На жаль, знос водної інфраструктури в області складає біля 90 відсотків, тож багато громад не можуть самостійно впоратися з цією проблемою. Моя програма передбачає оновлення трубної мережі для водного постачання. Для цього ми зможемо залучити кошти державного бюджету”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.