Сергій Козир: Херсонська область має бути екологічно чистою

Херсонщина може стати модельним регіоном і показати, якою екологічно чистою може бути область. Саме цю тему підняли жителі села Веселе на зустрічі з кандидатом у народні депутати по 184 округу, головою обласної державної адміністрації Сергієм Козирем.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Про будівництво сміттєпереробного підприємства говорили сьогодні під час зустрічі з жителями села Веселе Новокаховської громади.Для людей це одне з найактуальніших питань – у селі проходять багато акцій екологічного змісту. Я знаю про цю проблему та багаторічну історію пошуку інвестора під вже виділену земельну ділянку для цього будівництва. Я певен – Херсонська область має бути екологічно-чистою, і це не лише гасло. Разом з головою громади Володимиром Коваленком ми продовжуємо активно працювати над пошуком інвесторів.
Також побував у самій Новій Каховці на зустрічі з працівниками ТОВ «Таврія-Агроінвест» та головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Керівники ОСББ зацікавлені в розробці програм розвитку об’єднань, юридичному супроводі та співпраці з обласною владою.
Серед питань працівників ТОВ «Таврія-Агроінвест» – чому не прокладена дорога перед вже відремонтованим мостом через Північно-Кримський канал. Це ділянка дороги Р47 Херсон – Генічеськ, яка буде повністю з’єднуватися з мостом та невдовзі так само ремонтуватися. Але я дотримуюся принципу: краще зробити, а вже потім говорити. Дорогу обов’язково відремонтуємо”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.