Сергій Козир: на Херсонщині потрібно забезпечити якісну освіту в кожній громаді

Сьогодні, 26 жовтня, кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир провів зустрічі з освтянами Нової Каховки. 

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козиря у Фейсбук.

“Сьогодні проводжу зустрічі із освітянами Нової Каховки. Встиг поспілкуватися з колективами Новокаховської гімназії, школи з поглибленим вивченням англійської мови №8 та академічного ліцею «Спектр». З вчителями говорили не лише про освітню галузь, а й про проблеми міста, які треба вирішувати першочергово.
Домовилися, що спільно із колективом гімназії розробимо проєкт по реконструкції стадіону, аби школярам було зручно і комфортно займатися спортом та проводити свій вільний час з користю.
Роль освітян має величезне значення для всієї країни. Тож наше завдання зробити так, аби вони мали змогу працювати на сучасному обладнані, у відремонтованих класах, не хвилюючись про коммунальні проблеми навчального закладу.
За останні два роки такі зміни вже відчули понад 2000 учнів та 200 вчителів, зокрема у Голій Пристані, Раденську, Добропілі, Чорнобаївці, де в рамках програми «Велике Будівництво» було відреконструйовано навчальні заклади. Будівництво – це розвиток регіону, і я це добре розумію.
У школі № 8 необхідно робити ремонт спортивної зали та встановити огорожу. У співпраці із міською владою будемо розробляти Дорожню карту, аби знайти шляхи вирішення цієї ситуації.
Чимало важливих тем обговорили у академічному ліцеї «Спектр». Це навчальний заклад нового типу, який здійснює науково-практичну підготовку дітей. Запитували і про реалізацію об’єктів, які наразі споруджуються на Херсонщині, зокрема, у Новій Каховці. У місті дуже чекають на відкриття Центру олімпійських видів спорту Н2О, адже його відкриття дасть змогу новокаховчанам та жителям всієї області можливість займатися будь-яким видом спорту та створить нові робочі місця.
Разом із вчителями маємо спільне бачення розвитку освітнього середовища, адже воно стосується молоді Херсонщини, яка буде творити майбутнє. Тож нам потрібно забезпечити якісну освіту в кожній громаді. Всі мають отримувати однаково гарні умови навчання не залежно від місця проживання. Для цього і працюю”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.