Сергій Козир: на Херсонщині започатковано соціальну програму «Доступна медицина»

У жителів кожної громади і кожного населеного пункту Херсонщини має бути доступ до якісної медичної допомоги. Про це постійно говорить кандидат в депутати Сергій Козир на зустрічах з жителями Каховського та Бериславського районів.

Аби допомогти людям, які інколи не можуть дістатися до кабінетів лікарів-спеціалістів днями і навіть тижнями, на Херсонщині було започатковано соціальну програму «Доступна медицина», коли до людей у села приїжджають кращі лікарі області та поводять медогляд усіх, кому це необхідно, повідомляє Online НК.

«Щиро дякую медикам, які долучилися до нашої ініціативи. Вважаю, що потрібно на обласному рівні запровадити такі візити-чергування. Аби спеціалісти вузького профілю : гінекологи, офтальмологи, невропатологи, та інші по черзі кілька днів на місяць приймали людей у громадах. І місцеві мешканці знали, що можуть розраховувати на фахову консультацію у визначений час в своєму населеному пункті» – сказав Козир в інтерв’ю сайту Онлайн Нова Каховка.

Зараз в рамках програми «Доступна медицина» до населених пунктів виїжджає бригада медиків у составі: хірург, офтальмолог та кардіолог. Вони проводять прийом громадян в місцевих амбулаторіях або лікарняних пунктах. Багато людей приходить на прийом, скаржаться на болі в спині, проблеми с серцем або поганий зір. Медичні працівники надають необхідну консультацію та допомогу. Вже було відвідано такі населені пункти як Козацьке, Борозенське, Горностаївка, Тягинка, Лиманець та інші. В середньому на прийому до лікарів приходять від 50 до 100 людей.