Сергій Козир провів пресбрифінг для юних журналістів Херсонщини

Юні журналістки Медіашколи від «Першого регіонального» взяли участь у пресбрифінгу за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації  Сергія Козира.

На початку червня минає 100 днів з того часу, як він обійняв посаду губернатора  Херсонщини, повідомляє firstregion.com.ua. Тож юні «акули пера» вирішили поцікавитися його основними досягненнями за цей період, а також як триває «Велике будівництво».

Сергій Козир

Сергій Козир запевнив, що підбивати підсумки зарано, головне – триває системна робота, зокрема, графік по об’єктах «Великого будівництва» виконується відповідно до плану. Завершити зведення першої черги херсонського шляхопроводу планують до 30-ї річниці Незалежності України – 24 серпня 2021 року.

Поцікавилися учасниці також про те, які саме святкові заходи планують на Херсонщині до річниці Незалежності.

«Програма на Херсонщині перекликатиметься із державною програмою святкування, яку президент України Володимир Зеленський представив під час останньої пресконференції. В обласному центрі відбудеться встановлення найбільшого національного прапору. Також під патронатом Міністерства культури України тривають зйомки відео, яке асоціюється з нашою областю. Плюс ще планується багато масштабних регіональних заходів, але найголовніше, щоб карантинні обмеження не внесли свої корективи в їх проведення», – зазначив Сергій Козир.

Поділився очільник області очікуваннями від туристичного сезону на Херсонщині.

«Ми повинні щонайменше вдвічі збільшити наш туристичний потік цього року. Робимо все, щоб наша область була комфортною та привабливою як для туристів, так і для місцевих жителів», – зауважив Сергій Козир.

Під час брифінгу підіймали і актуальне на сьогодні питання вакцинації населення. За словами Сергія Козира, найближчим часом область отримає поставку вакцини Comirnaty, що розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

медіашкола

Після брифінгу за участі Сергія Козира відбулося урочисте  вручення юним журналістам сертифікатів про успішне завершення курсу Медіашколи і брендових подарунків від губернатора.

«Дуже вдячний команді професіоналів від «Першого регіонального» за подаровану херсонським школярам можливість відчути себе справжніми журналістами та розкрити свій творчий потенціал», – привітав команду Медіашколи губернатор.

медіашкола

До речі, саме з пресконференції з Сергієм Козирем учасниці медіашколи розпочали свою журналістську діяльність три місяці тому.

Катерина Чобітько