Сергій Козир привітав жителів Козацького з Днем українського козацтва (відео)

Сьогодні, 14 жовтня, голова Херсонської ОДА Сергій Козир, кандидат у народні депутати по 184 округу завітав у селище Козацьке, що в Новокаховській ОТГ, та привітав жителів з Днем українського козацтва.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козиря у Фейсбук.

“У цей визначний день маю за честь вітати жителів мальовничих Козацького та Веселого. Разом з козацьким кулішем відсвяткували з ними День українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею та покровителькою.
Історія українського козацтва – одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри та державницьких традицій України.
Що цікаво: селище Козацьке знаходиться якраз посередині між запорозькими Кам’янською та Олешківською Січчю та розташоване навпроти острова Козацький, їх розділяє річка Козак.
А Веселе відоме далеко за межами України старовинною Баштою Вітовта – єдиною оборонною спорудою в Україні часів Великого князівства Литовського, побудованою наприкінці XIV століття. А також – виноробним господарством Князя Трубецького, яке є однією із найкращих туристичних родзинок не тільки Новокаховської громади, а й Херсонщини загалом.
Бажаю кожному жителю Козацького та Веселого покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях, а нашій країні – миру та злагоди!”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.