Сергій Козир: розвиток місцевих доріг – один із пріоритетних напрямків роботи команди Президента

Сьогодні, 3 вересня, у Новій Каховці кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир, який пішов у передвиборчу відпустку, зустрівся з місцевими виборцями.

Про це він повідомив читачів на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні, під час зустрічі, жителі Нової Каховки поскаржилися на деякі міські дороги. Впевнений, ми разом з міським головою спільними зусиллями розв’яжемо це питання.

Дорожня інфраструктура – пріоритет команди Президента, яку я представляю на Херсонщині. Також організація безпечного руху – одне з завдань, яке першочергово ставлю перед собою.

Ще багато говорили з новокаховчанами й про ремонт обласних доріг. Зокрема, тієї, що прямує до Генічеська – Р-47. На цій трасі вже відремонтовано три ділянки, і наступного року планується повністю завершити роботи. Також, пам’ятаючи про скарги людей, хочу, щоб ще цього року почали ремонтувати найгіршу ділянку дороги Велика Лепетиха – Нижні Сірогози – Іванівка – Генічеськ. Наступного року вона теж повинна повністю ремонтуватися.

Жителі Нової Каховки особливо наголосили на необхідності зворотного зв’язку на їх звернення, адже, за їх словами, вони не завжди отримували на них відповіді. І ця проблема для мене знайома: у мого батька було «дві валізи» відписок від держслужбовців. Так не має бути і я – приклад того, що можна щось змінити.

Два роки тому я долучився до безпрецедентної розбудови нашої країни, започаткованної Володимиром Зеленським. Її ціль – змінювати державу, змінювати Херсонщину. Саме за це люди віддали свої голоси у 2019 році”, – написав кандидат у народні депутати.