Сергій Козир: у людей має бути доcтуп до якіcних мeдичних поcлуг

Херсонщина потребує удосконалення мережі медичних закладів та забезпечення людей якісними медичними послугами. Цю та інші теми обговорили жителі громади Нововоронцовки на зустрічах з кандидатом у народні депутати по 184 округу, головою обласної державної адміністрації Сергієм Козирем.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Удосконалення медичної допомоги на Херсонщині стало одним із питань, яке обговорили під час зустрічі із громадою Нововоронцовки.
Наша позиція у цій темі схожа – у людей має бути доcтуп до якіcних мeдичних поcлуг. Йдеться не лише про cучаcнe обладнання у кожному медзакладі, а й про cтворeння відповідних умов та гарантій для роботи виcококваліфікованих cпeціаліcтів.
Таке завдання дав Глава держави Володимир Зеленський. Вже наступного року в області буде проведена реконструкція двох опорних лікарень – дитячої та обласної, які мають відповідати рівню європейських клінік. Нові заклади стануть прикладом якості для подальшого оновлення всіх лікарень Херсонщини.
Серед проблемних питань – дороги. На території цієї громади, як і у більшості інших, вони теж не ремонтувалися дуже давно. Нам вже вдалося зробити капітальний ремонт дорожнього покриття з вул. Катерини Чернишенко до вул. Героїв України, наразі є напрацювання й по іншим об’єктам в Нововоронцовці. Також робиться дорога сполученням Миролюбівка –Петропавлівка. яка проходить територією Нововоронцовської ТГ і має протяжність 14,7 км.
За роки своєї роботи на Херсонщині я побував майже у кожному селі, тож знаю специфіку нашого регіону та, що треба робити, аби розкрити весь потенціал і залучити інвестиції, зокрема, для створення робочих місць. Окрім того, ми повинні створити такі умови, щоб українські підприємці вкладали кошти у розвиток свого регіону, а не виводили їх за кордон. Коли вони почнуть це робити, відразу з’являться додаткові робочі місця. Наші врожаї мають їхати не за кордон, а на наші ж переробні підприємства, де люди будуть отримувати гідну зарплатню і не шукатимуть заробітків в інших країнах.
Також говорили про освіту. Директор місцевої школи № 2 Олена Леонідівна розповіла, вже 26 років навчальний заклад без належного опалення, проте є проєкт щодо улаштування системи опалення. Ситуацію треба вирішувати, адже 230 дітей навчаються в холодному закладі. Торік школа попала в проєкт ДФРР на реконструкцію, але у зв’язку з коронавірусом було скорочено фонд. Але впевнений, наступного року проблему вирішимо.
Також пообіцяв, що вирішимо питання і щодо передачі шкільного автобуса в школу №1.
‼️Проводимо зустрічі з дотриманням карантинних норм. Адже здоров‘я людей – це найважливіше” – зазначив у своєму дописі кандидат у народні депутати Сергій Козир.