Сергій Козир: у Новій Каховці стадіон «Енергія» після реконструкції прийматиме матчі національного рівня

Вчора, 4 вересня, у Новій Каховці кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир зустрічався з трудовими колективами.

Про це він повідомив читачів на своїй сторінці у Фейсбук.

“Поспілкувався на важливі теми із колективами новокаховського міського водоканалу, компанії «Енерджи Продакт» та філії Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього.
Я сам із робітничої родини, тож їх проблеми мені знайомі.

Не зважаючи на тяжку роботу, люди переймаються долею рідного міста та країни, а всі питання були актуальні та доречні: розвиток АПК, залучення інвестицій, ремонт доріг.

Порушили і питання реконструкції очисних споруд у Новій Каховці. Проєкт наразі вже подано на ДФРР, адже за рахунок обласного і міського бюджету його вирішити буде важко, необхідна державна підтримка. Переконаний, цей проєкт пройде відбір і вже скоро будемо його реалізувати. До речі, торік зробили очисні споруди у м. Скадовськ, цього року робимо у м. Генічеськ. Разом із Новою Каховкою проходить відбір і місто Берислав. Тож працюємо.

Говорили і про стан водопровідних мереж, які необхідно ремонтувати не лише в Новій Каховці чи Херсоні, а по всій країні. Переконаний, підхід має бути комплексний до кожної справи.

Нагадав, що днями відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президенту, під час якого розглянули питання реформування системи управління відходами та забезпечення населення питною водою.

Для Херсонщини – це актуальна тема. Наразі є необхідність ухвалення загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки, оскільки здоров’я українців є пріоритетом для Президента і для мене, як його представника в області.
У межах цієї програми запланована реалізація понад 1700 інфраструктурних проєктів у регіонах , зокрема будівництво нових та реконструкція наявних об’єктів водопостачання та водовідведення. Тож скоро, поруч із «Великим будівництвом» та «Великою реставрацією», буде і програма «Велика вода».

Цікавляться люди і питанням розвитку спорту. Подякували за вже зроблене у цьому напрямку, зокрема тренувальне поле на стадіоні «Енергія» у Новій Каховці та будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О», на який так чекає наша спортивна спільнота.

Також розповів, що вже захистив проєкт реконструкції самого стадіону «Енергія», аби там була змога приймати матчі національного рівня, зокрема, Кубок України.
Питання взяв на контроль. Будемо працювати!”, – написав кандидат у народні депутати.