«Херсонщина кольору лісу»: Сергій Козир висадив алею дерев у рамках президентської ініціативи

Сьогодні, 9 жовтня, у Новій Каховці голова Херсонської ОДА Сергій Козир висадив алею дерев у рамках президентського проєкту «Зелена країна».

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

«Херсонщина кольору лісу, Херсонщина кольору життя»: 9 жовтня у Новій Каховці голова Херсонської ОДА Сергій Козир висадив алею дерев у рамках президентського проєкту «Зелена країна». Ініціативу підтримали учасники Форуму представників місцевих громад, який завершився у Новій Каховці. До висадки дерев долучилися міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.
Разом із учасниками Форуму та небайдужими жителями планується висадити біля 10 000 дерев у Каховському та Бериславському районах. Саджанці вже отримали у територіальних громадах цих районів, зокрема, у Таврійській, Горностаївській, Великолепетиській, Тягинській, Бериславській, Новорайській, Милівській, Високопільскій, Кочубеївській, Нововоронцовській громадах.
Проєкт «Зелена країна», спрямований на захист природи та довкілля в Україні, ініціюва Глава держави Володимир Зеленський. Мета проєкту – за 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів. Задля цього у найближчі три роки в країні планують висадити один мільярд дерев.
«Для Херсонщини це питання – надважливе. Адже щороку через пожежі та вирубку втрачаємо наші ліси. Тому я завжди підтримую різноманітні акції, спрямовані на озеленення та збереження лісів. Тож, перші кроки вже зроблено, зупинятися не плануємо. Всіх охочих допомогти у висадці радо запрошую. Давайте повернемо Херсонщині звання екологічно чистого регіону!», – зазначив у дописі у соцмережі Сергій Козир.