Сергій Козир завітав у села Новокаховської громади

Сьогодні, 10 жовтня, кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир провів зустрічі з жителями сіл Корсунка, Обривка та Піщане, що входять до Новокаховської громади.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Зарядився гарними емоціями від зустрічі з жителями сіл Корсунка, Обривка та Піщане. Дуже приємно, що не зважаючи на вихідний день, люди прийшли поспілкуватися та задати свої питання. А їх було багато: дороги, освіта, медицина, робочі місця.
Говорили і про проблеми цих селищ. Наприклад, у Корсунці потребує реконструкції місцевий стадіон. Разом із головою громади будемо шукати шляхи, як швидко це зробити. Для початку, разом із місцевою владою розробимо проєкт об’єкту. А ще, у Корсунці дуже необхідний аптечний пункт, адже найближча знаходиться за межами села. З’ясую, як це можна втілити у життя.
У селі Обривка за останній тиждень я побував вже вдруге. Тут також проблемне питання відсутність аптеки, люди навіть знайшли місце де можна його розмістити, наприклад, у будинку «Селянина». Впевнений у вирішені і цієї ситуації.
У с. Піщани запитували про робочі місця. Тут активно займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції, а її необхідно десь продавати. Тож єдиний вихід створити своє унікальне підприємство, аби люди працювали та розвивали рідну громаду.
Чимало було питань і щодо відключене електроенергії у селі, тим паче без попередження. Обов’язково з’ясую у чому ситуація та повідомлю громаду. Такого не повинно бути!
Цікавляться люди і розвитком медичної сфери, зокрема, посприяти у придбанні в Новокаховську лікарню апарату МРТ. У цьому напрямку ми активно працюємо. До речі, вчора із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко обговорили придбання ангіорафу та мамографу у заклад. Впевнений, позитивно вирішиться і питання з МРТ”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.