Сергій Козир зустрівся з комунальниками Нової Каховки

Вчора, 27 вересня, у Новій Каховці кандидат у народні депутати по 184 округу та голова Херсонської ОДА Сергій Козир, який пішов у передвиборчу відпустку, зустрівся з колективом КП «НК Екосервіс».

Про це він повідомив читачів на своїй сторінці у Фейсбук.

Продовжую зустрічі з жителями Новокаховської ТГ новими цікавими знайомствами. На цей раз – це робітники «НК Екосервіс», прості люди, які гідно виконують свою роботу, щоб їх місто було чистим і охайним.

Ще два роки тому я працював у шахті, пройшов такий же шлях, як і вони, починаючи зі звичайного трудівника. Тому розумію їх не з чуток!

Мені дуже приємно, що люди зустріли мене привітно, поділилися своїми проблемами та допомогли сформувати перелік питань, які потребують вирішення. І я це ціную!

Також поговорили й про втілення програми Президента «Держава у смартфоні». Який тут найголовніший плюс? З телефоном неможливо домовитися, нівелюються корупційні ризики. Замовив довідку – отримав довідку.

На останок люди запитали, а чи не забуду я про них та свої слова вже будучи у парламенті. Ні. Чому? Бо я звик виконувати обіцянки та тримати слово. Так мене виховував мій батько.