Сергій Козир зустрівся з медиками та освітянами Нової Каховки

Сьогодні, 6 жовтня, у Новій Каховці кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир зустрівся з трудовими колективами міської лікарні та освітніх закладів.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Чимало важливих тем оговорили під час мого перебування у Новокаховській центральній міській лікарні та загальноосвітніх школах №1 та №3.
Перше моє знайомство із колективом лікарні відбулося під час реконструкції приймального відділення в рамках програми «Велике будівництво». За цей період я неодноразово приїздив до медзакладу, аби перевірити хід робіт та поспілкуватися з лікарями.
Приймальне відділення ми відкрили цього року. В ході реалізації проєкту на першому поверсі лікувального корпусу було здійснено реконструкцію та перепланування існуючих приміщень, влаштовано прибудову для під’їзду машин швидкої медичної допомоги.
А найголовніше, встановили новітнє обладнання, аби пацієнти змогли отримати всі необхідні обстеження і процедури швидко та якісно. Зокрема, в оновлене приймальне відділення закуплено апарат ультразвукової діагностики, цифрові рентгени та сучасний комп’ютерний томограф.
Скоро заклад має отримати мамограф та ангіограф. Також розповів, що вже виділена субвенція і можливе встановлення ще однієї кисневої станції на базі медзакладу.
З освітянами говорили про проблеми їх сфери. Пообіцяв, що обов’язково вивчимо ситуацію по добудові спортивної зали на базі третьої школи, яка є пілотною в області щодо впровадження нових стандартів базової освіти.
А ось у школі №1 необхідно зробити ремонт, адже закладу в наступному році виповнюється 70 років.
Дякую жителям Нової Каховки за щирі слова, обіцяю – не підведу”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.