Сергій Козир зустрівся з виборцями Великоолександрівської ОТГ

Вчора, 8 жовтня, кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир провів зустрічі з виборцями Великої Олександрівки та прилеглих сіл.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Сьогодні працюю у Великоолександрівській територіальній громаді. Розпочав свій візит зі спілкування із жителями смт Біла Криниця.
Відсутність маршрутного сполучення до Великої Олександрівки – одна із проблем цього селища. Люди запитали, як його можна вирішити? Як варіант, створити своє власне комунальне підприємство. Але підемо швидшим шляхом: спробуємо залучати перевізників, які вже працюють на найближчих маршрутах. І це не лише у цій громаді, а й в інших.
Позаминулого року коли я приїжджав до Білої Криниці, люди говорили – дуже чекають на ремонт доріг. Їх стан справді був жахливий, тож питання ми почули. Наразі виконуються роботи на дорозі Т 22- 07 /Т-04-03 / – Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав. Її у Херсонській області називають «дорогою життя», адже вона з’єднує населені пункти 5 територіальних громад між собою, з обласним центром та сусідніми областями. Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» цей напрямок поступово відновлюється. Роботи триватимуть і в настпуному році, аби дорога була повністю відновлена.
Значна проблема у смт із водопостачанням. Наразі із місцевого бюджету виділені кошти на автомобіль – водовоз. Але чомусь постачальник не поспішає передавати транспорт. Обов’язково з‘ясуємо всі обставини та спробуємо допомоги.
Побував і у с. Твердомедове, де зустрівся з колективом сільськогосподарського товариства «Перше Травня». Тут говорили про відсутність ФАПу і соціального робітника. Обов’язково буду вирішувати цю проблему спільно з головою тергромади та департаментом здоров’я. Також опрацюємо питання щодо підвозу дітей до дитячого садочку.
Дякую за щиру розмову і побажання! Всі питання зафіксував, будемо їх вирішувати”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.