Сервісні центри МВС Херсонщини видають нові бланки водійських посвідчень

Наразі в усіх сервісних центрах МВС Херсонщини посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видаються на оновлених бланках.

Про це редакції Online НК повідомили у регіональному центрі.

Нові зразки повністю адаптовані до міжнародних вимог. Вони – тримовні (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинні на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Нові бланки – також на пластиковій основі.

Відтепер на посвідченні вказується група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство. При цьому, інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою клієнта.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. У новому бланку – безконтактний електронний чіп. Це в майбутньому дозволить поліції та прикордонникам зчитувати всю інформацію про авто. Також новий бланк передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Слід зазначити, що попередні національні та міжнародні посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасові реєстраційні талони транспортного засобу, є чинними протягом строку, на який їх було видано.