Щедрувальники та колядники вітали новокаховчан з святами Маланки та Василя на старий Новий Рік (фоторепортаж)

Цими днями за доброю народною традицією бюджетні установи, організації та підприємства Новокаховської ОТГ, що на Херсонщині, відвідують щедрувальники та колядники, повідомляє Online НК.

Так працівники Веселівського будинку культури та учасники художньої самодіяльності з поздоровленнями та щедрівками завітали 13 січня до амбулаторії сімейної медицини №6 Новокаховського Центру надання первинної медичної допомоги, що в селі Веселе, закладу дошкільної освіти №20 «Золота рибка», відділу з питань діяльності Веселівського старостинського округу Новокаховської міської ради та відділу культури і туризму Новокаховської міської ради.

Гомінкі щедрування й рядження створили неповторну життєрадісну атмосферу свята. Щедрувальники побажали всім щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році.

Піснями та веселощами учні  ЗОШ-1 щедрували у  заступників міського голови Леоніда Чурсінова та Володимира Сироватка.

Їм були раді у відділі освіти (начальник Лілія Микитенко), у відділі по справам сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран).

З нетерпінням очікували колядників шефи з КП «Теплові мережі» (директор Ігор Дем’яненко).

14 січня колядники вишукались у чергу до кабінету міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка.

Радо й щиро зустрічав Володимир Коваленко усіх гостей: колективи комунальних установ, маленьких пацієнтів дитячого санаторію «Джерельце», ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ № 10, ЗОШ №5, Дитячої школи мистецтв, Палацу культури, Таврійського НРЦ для дітей.

Гості ж у свою чергу часу не гаяли, співали різдвяних пісень і не скупилися на привітання та побажання успіхів в управлінні містом, козацького здоров’я, щастя, любові, сімейного затишку, та щедро засівали міському голові на новий, 2020 рік.

А у кінці, за давньою традицією, отримували від міського голови за свої старання гостинці: сало, ковбаси, цукерки та гроші.

Якщо порівняти святкування Маланки та Василя в нашому місті років з 10 тому і зараз, то напрошується висновок: в Новій Каховці українства стало набагато більше. І це добре!

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial