Школи естетичного виховання у Новій Каховці готові до навчального 2020-2021 року

В останню декаду серпня комісія відділу культури і туризму Новокаховської громади Херсонщини перевірила готовність шкіл естетичного виховання до навчального 2020-2021 року, повідомляє Online НК.

Перевірку пройшли:

  • КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (м. Нова Каховка, вул. Соборна, 33-А) з двома філіями (м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9), (м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 291);
  • КЗ «Новокаховська дитяча музична школа» (м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, 8);
  • Веселівська дитяча музична школа (с. Веселе, вул. Свиридова, 1).

Приміщення усіх перевірених закладів підготовлені викладачами до зустрічі з талановитою молоддю, з урахуванням вимог адаптивного карантину. При вході до закладів розташовані імпровізовані пункти дезінфекції та вимірювання температури відвідувачів.

На дверях кабінетів розміщені пам’ятки щодо встановлених норм взаємодії під час карантинних обмежень. Керівництвом закладів розробляються графіки занять дітлахів з урахуванням рекомендацій та законодавчих актів.

Оновлена атмосфера кабінетів та залів чекає на дитячий гомін і прояв талантів, адже викладачі, так само, як і їх вихованці, скучили за живим спілкуванням. До скорої зустрічі, талановиті!