Школи Херсонщини свято останнього дзвоника зустрінуть з новими ноутбуками

Через пандемію другий рік поспіль школярі Херсонщини позбавлені можливості навчатися за партами та святкувати останні дзвоники у колі своїх однокласників, вчителів та рідних.

Під час дистанційного навчання школи області зіштовхнулися з браком комп’ютерної техніки, що допомогла б вчителям та дітям проводити онлайн-уроки та надавати фахові консультації.

Розуміючи всі складнощі Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» ініціював акцію до останнього дзвоника, у рамках якої школам 184 округу було закуплено та доставлено 11 ноутбуків, які стануть для дітей помічниками у навчанні.

«Дистанційне навчання – нова освітня реальність і випробування для освітян, дітей та батьків. Пандемія поставила нові виклики перед навчальними закладами і не всім вдалося їх подолати. Ми не знаємо, чи вдасться з 1 вересня дітям сісти за парти. Саме тому діємо на випередження і вже зараз забезпечуємо школи необхідною технікою для проведення онлайн-уроків та консультацій. Діти – майбутнє нашої країни, тож за будь-яких умов маємо надати їм гідну освіту”, – наголошує Голова однойменної з фондом партією Геннадій Лагута.

За матеріалами сайту Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва