Новокаховські школярі побували на екскурсії у міській раді

Сьогодні, 25 червня, до міськвиконкому Нової Каховки, що на Херсонщині, завітали юні гості. 

На прохання батьків для десяти новокаховських школярів, у супроводі голови ГО “Довіра НК” Лілії Ляшко, була проведена екскурсія виконавчим комітетом Новокаховської міської ради та Новокаховською міською радою. Про це редакції Online НК повідомила прессекретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Роман Пашкевич, начальник оргагізаційного відділу, показав дітям чим живе і як працює головний орган місцевого самоврядування громади.

Діти зсередини познайомилися з роботою деяких відділів виконавчого комітету – відвідали Новокаховський ЦНАП, дізналися, як працює загальний відділ виконкому.

Світлана Набоченко, начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення та організаційної роботи розповіла про нюанси роботи свого підрозділу.

Також юні гості зазирнули до керуючого справами Віталія Кубатка та секретаря Новокаховської міської ради Дмитра Васильєва.

Маленькі новокаховчани завітали до кабінету міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка, де з цікавістю поспілкувалися з очільником міста, дізналися про роботу міського голови. Володимир Коваленко показав фотографії з дітлахами різних років, на яких дехто із сьогоднішніх гостей навіть впізнав себе!

Наприкінці свого візиту діти побували в сесійній залі, де з захопленням посиділи на місцях депутатів, приміряли на себе їх ролі, а дехто, навіть, побачив себе секретарем міськради чи, навіть, міським головою.

Екскурсія була легкою та позитивною. Діти залишали стіни виконкому з посмішками та гарним настроєм.