Слоган Нової Каховки визначили: “Місто тисячі джерел”. Залишився логотип

16 липня за ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку» відбулося розширеною робочою групою правок і прийняття одного з варіантів логотипу міста Нова Каховка.

На обговорення запросили заступника міського голови Володимира Сироватку, представників громадських організацій, громадських діячів, рекламодавців, спеціалістів з креативних індустрій, підприємців міста для більшої включеності цільової аудиторії щодо прийняття рішень.

Вікторія Кулакова, спеціаліст з брендингу в «Агенції регіонального розвитку» представила на розгляд присутніх попередню інформацію по голосуванню за логотип і слоган майбутнього бренду міста, а також коментарі учнів 8-11 класів з інших регіонів України, які зібрав Томас Чой, волонтер Корпусу Миру.

Всього у голосуванні взяло участь 287 чоловік. Слоган, що найбільше припав до душі громаді – «Місто 1000 джерел».

Під час обговорення у кожного з учасників виникали різноманітні пропозиції і власні трактовки кожного з логотипів, однак під час напруженого двогодинного брейн шторму всі зійшлись на тому, що повинно бути щось мінімалістичне, наприклад зображення двох букв «Н» і «К» і вплетення в них символів, які є невід’ємними для Нової Каховки – ГЕС, «Кам’яні вишиванки» тощо.

Підбиваючи підсумки засідання Володимир Сироватка зазначив: «Завдяки чому є Нова Каховка? Якби не було води, напевно тут ніхто б навіть і не поселився, не було б села Ключового, а значить Нової Каховки. Стосовно концепції бренду, туризм у нас одна з головних тем, яка буде мати продовження. Ми на сьогоднішній день маємо певні результати завдяки спадщині, це і «вишиванки», але в першу чергу – це вода. Сила, завдяки якій і ми сьогодні є, і яка впливає на те, що буде. Тобто, є спадщина, сьогодення і майбутнє. Тому я асоціюю місто Нова Каховка завжди із водою».

Отож, вирішили протягом найближчих днів надати своє бачення бренду міста Вікторії Кулаковій для остаточних правок.

Пам’ятайте, ви також можете надсилати свої зауваження та пропозиції на електронну скриньку: arrnk.ua@gmail.com або у групі Фейсбук: http://www.facebook.com/groups/2248356795218072/.

Саме від вас залежить майбутнє обличчя Нової Каховки!

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial