У Новій Каховці до Дня міста відновили скульптури звірят на центральному дитячому майданчику

В Новій Каховці символом щасливого та безтурботного дитинства багатьох поколінь мешканців є Слоненя, фігура якого розміщена на вході до дитячого майданчика в міському парку, повідомляє Online НК.

Нещодавно у соціальних мережах дуже активно обговорювалась ця тема а також те, яким Слоненя було раніше. Мова йшла про довжину його хоботу. Вже давно частина хоботу цієї неординарної скульптури була втрачена й слоненя стало начебто менше та сумніше.

Напередодні свята – Дня міста Нова Каховка, комунальне підприємство «НК Екосервіс» за підтримки міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу вирішило відремонтувати та реконструювати всі казкові фігурки, що розташовані на дитячому майданчику, а особливу увагу приділити саме «символу дитинства Нової Каховки» – Слоненяті.

Реконструювати довжину хоботу, пофарбувати, пошпаклювати й привести його в гідний вигляд, відповідно до його статусу. Підприємство уклало договір із суб`єктом підприємницької діяльності, який має досвід з виготовлення, ремонту та підтримки належного стану малих архітектурний форм – казкових скульптур дитячого майданчику.

Підприємець дуже завзято взявся за виконання поставлених завдань.

В кожному місті або містечку є свої негласні символи або місця, про які знає кожен, й майже у кожного вони асоціюються з щасливим та безтурботним дитинством, енергійною та квітучою молодістю та, після певного віку, аналогічним почуттями своїх дітей та онуків.

Практично у кожного мешканця Нової Каховки є дитячі світлини, на яких він сфотографований верхи на цій фігурці.

Сподіваємось, що незабаром оновлений дитячий майданчик радо привітає дітлахів та їх батьків привабливим виглядом, а Слоненя й надалі тішитиме мешканців нашої громади та позуватиме на світлинах.