Смерть на воді: у Новій Каховці поліція дістала з Дніпра тіло потопельника

Сьогодні, 15 липня, у Новій Каховці в Діпрі поліція виявила тіло потопельника.

Про це редакції Оnline НК повідомив начальник міського управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Бараніченко.

Як вдалося з’ясувати нашому кореспонденту, вчора до чергової частини Новокаховського відділу поліції звернулась 84-річна жителька Нової Каховки. Вона повідомила, що її 62-річний син, який хворіє на епілепсію, пішов на ринок і не повернувся.

Поліція разом з рятувальниками та волонтерами до пізньої ночі проводили пошукові роботи у місцях відпочинку містян та обслідували узбережжя Дніпра. Але виявити чоловіка не вдалося.

Сьогодні зранку пошукові роботи відновились. Було прийнято рішення визвати водолазів з обласного центру ДСНС. Та об 11:17 поліцейські помітили тіло потопельника на поверхні води в районі міського пляжу.

Тіло чоловіка вилучили з води рятувальники та передали поліції для проведення судмедекспертизи.

Рятувальники вкотре звертається до мешканців та гостей міста: щороку під час відпочинку на водоймах області через недотримання правил безпеки гинуть люди. Пам’ятайте основні з них — купатись лише у визначених для цього місцях; не запливати за буї та на глибину; не заходити у воду в нетверезому стані.