Соціальні працівники Нової Каховки візьмуть участь у пілотному проекті

У Новокаховському міському центрі соціальних служб обговорили питання щодо участі у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг», повідомляє Online НК.

Постановою КМУ від 03.03.2020 р. №204 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» передбачається участь територіальних громад у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг», шляхом спрямування коштів на оплату надання певного переліку соціальних послуг.

В ході наради за участі заступника міського голови Володимира Арнаута  розглянуто аспекти, щодо регулювання питань надання якісних соціальних послуг для населення Новокаховської міської територіальної громаді.

На жаль, ті ключові послуги, на які спрямовані кошти з державного бюджету не підпадають під перелік послуг, які надають фахівці центру.

Нагадуємо, якщо ви, ваші рідні або знайомі потребують допомоги з боку фахівців із соціальної роботи звертайтесь на консультацію до міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. Всі послуги надаються безкоштовно!