Сьогодні на Херсонщині для сільської малечі благодійники влаштували циркову виставу

Сьогодні, 11 липня, до села Новорайськ, що на Херсонщині, завітав Миколаївський цирк «Олександр», аби розвеселити маленьких жителів та подарувати незабутні враження.

Новина про приїзд циркового колективу приємно здивувала місцевих, тож на перегляд зібралося понад 500 глядачів, серед яких були і жителі сусідніх сіл: Червоний Маяк, Монастирське, Костирка. Про це повідомляє Online НК з посиланням на  інформацію в соціальній мережі.

Захід пройшов за підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партією Геннадія Лагути.

Найбільше глядачам до вподоби яскраві клоуни, акробати, фокусники. Також всі бажаючі отримали від представників Благодійного Фонду приємні сюрпризи – повітряні кульки на згадку про яскраву подію.

“Ми і не думали, що у наших дітей буде нагода побувати на цирковій виставі. Їх емоції та щастя неможливо описати. Вони завдячують Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та Геннадію Лагуті за організоване свято. Сподіваються, що це не остання така можливість і цього літа цирк приїде з новою виставою”, – місцеві жителі села Новорайськ.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: “Вже не перший тиждень цирк відвідує населені пункти 184 округу, і що саме приємне – збирає справжні аншлаги. Це доводить те, що діти та іх батьки дійсно потребують нових емоцій. І в щоденній роботі ми не маємо про це забувати”.