СОVІD-19: у Новій Каховці зменшується кількість осіб, що знаходяться на самоізоляції

Станом на ранок 11 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, перебуває 34 хворих на СОVІD-19 та 74 – на пневмонію.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Нової Каховки.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 33 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що менше на 4 випадки, або на 11%, ніж на позаминулому тижні (було 37). За останній тиждень кількість померлих не змінилась – 3 особи.

За повідомленнями Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні госпіталізовано 20 (було 18) хворих на коронавірус (проти позаминулого тижня збільшення на 10%), виписалось після завершення лікування 11 пацієнтів (було 9 пацієнтів, збільшення на 8%). Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні, станом на 11 січня у порівняння з 4 січня,  збільшилась з 31 до 34 (на 8,2%), з них 31 мешканець Новокаховської громади та 3 з інших громад.

Всього з 31 березня 2020 року у ЦМЛ м.Нова Каховка було проліковано 263 хворих з діагнозом СОVІD-19.

За даними, що надала головний лікар Новокаховського НКЗ ЦПМСД Заріна Зінченко, з 31 березня на обліку у центрі станом на ранок 11 січня обліковується 541 (було 502) безсимптомно хворих на СОVІD-19 (що більше на 39 осіб, або на 7,2%, ніж на позаминулому тижні) та 32 (було 62) контактних з хворими на самоізоляції (зменшення на 48%).

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!