Списки дільничих виборчих комісій по ТВО-184 станом на 6 липня 2019 року

5 липня постановою №10 ОВК-184 затвердила списки дільничих виборчих комісій. Оприлюднюємо це рішення комісії:  

Однономандатний виборчий округ № 184

Позачергові вибори народних депутатів України

21 липня 2019 року

Виборча дільниця № 650001

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пацюк Наталія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Костіна Наталія Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
3 Сидоренко Тетяна Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Луценко Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Мулик Ірина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Грицан Наталія Юріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Савченко Олена Ігорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Літвак Ніна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Ємець Ольга Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Морозова Наталя Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ємець Валерій Євгенійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Бержатня Наталя Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Паянок Наталя Петрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Танчик Алла Іванівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650002

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Полівода Ірина Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Олексин Людмила Павлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Строєва Олена Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Жидкова Ольга Іванівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Юлдашева Сніжана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Калініченко Тетяна Львівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Опара Тетяна Вадимівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Жолуденко Сергій Олександрович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
9 Терентьєва Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Черненко Надія Євстафіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Зварич Марія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Шевченко Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Полівода Вадим Олександрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Чистякова Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650003

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Дробот Наталія Андріївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Чабанова Оксана Григорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Левжинська Зінаїда Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Башинська Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Дзиковська Людмила Григорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Гутор Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Диба Лариса Яківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Пєрін Євгеній Андрійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
9 Даниленко Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Пашук Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Демченко Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Щепетіннікова Лариса Григорівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Клименко Алла Григорівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 Виборча дільниця № 650004

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мірошниченко Тамара Пантеліївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Бондаренко Оксана Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Вовк Тетяна Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Борисова Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Матвієнко Світлана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Колотуша Лариса Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Глушкова Лариса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Падусенко Алла Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
9 Тупікіна Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Ушаньова Наталія Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Баранова Лідія Станіславівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Савченко Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Беспалова Яна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Ващенко Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650005

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Литвиненко Наталія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Димченко Валентина Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Лукіна Віта Віталіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Іванік Ярослава Адамівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Чумачова Світлана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Котлярова Тетяна Лук’янівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Соколовська Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Гаркуша Олена Євгеніївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Стець Алла Костянтинівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
10 Вершиніна Ольга Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Жолуденко Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Татаровська Олена Германівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Довга Ксенія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Сухіна Ірина Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650006

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Твердомед Надія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Вольвач Валентина Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Скворцова Людмила Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ізотова Альона Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Гавриляк Марина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Твердохліб Алла Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Сирота Лариса Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Стець Дар’я Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”
9 Гайдай Світлана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Середа Ірина Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Куліда Наталія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Рогов Віталій Олександрович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Литвиненко Миколавасильович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Нафраніцина Наталя Павлівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650007

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Павленко Ганна Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Кобзар Світлана Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Штанько Алла Олегівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Левкулич Людмила Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Маринець Ілля Іванович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Душенко Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Коротько Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Захарова Ніна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Ільїна Людмила Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Геращенко Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Алєйнік Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Яремкович Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650008

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ташкова Ганна Бориславівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Пустоварова Інеса Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Карпова Світлана Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Анастюк Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Кравченко Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Гузенко Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Табачна Анжеліка Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Харченко Анастасія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Черняєва Анна Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Жукова Інна Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Ковальчук Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Надєіна Олена Юріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Кривко Світлана Юріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Мельничук Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650009

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Половинко Олександр Олександрович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Азаренко Марина Леонідівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Марусан Світлана Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Приходько Ірина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Катрич Людмила Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Цекнасер Олена Петрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Жураківська Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Спічак Ольга Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Покрищенко Галина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
10 Шевченко Ольга Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ніколайчук Ірина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Доклова Наталія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сапіга Володимир Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Грибко Лариса Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650010

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Половинко Олександр Іванович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Щірова Катерина Борисівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Сміян Юлія Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Приходько Сергій Олександрович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Огородник Оксана Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Вербицька Анжела Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Педченко Ольга Метрофанівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Якуба Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Кобець Михайло Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сапіга Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Новак Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Половинко Валентина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

Виборча дільниця № 650011

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кіракосова Валентина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Петрук Віра Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Безпоясна Тетяна Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Шаповалова Нонна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Мірошніченко Алла Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Дорошко Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Полянська Віра Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Пудовкіна Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кривошея Світлана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Яровенко Світлана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Сирота Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Гришина Ксенія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Башмакова Наталя Юріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Мишук Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650012

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Теремкова Ганна Олегівна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Шипіцина Катерина Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Потайчук Лариса Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Гончар Валентина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Корнійчук Іванна Степанівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Помиканова Тамара Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Сердюк Валентина Федорівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Левченко Алла Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Зубкова Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Рибак Галина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Коношенко Галина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Приймак Таміла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650013

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кривенко Ірина Геннадіївна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Павліченко Наталія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мізернюк Ірина Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Мазуренко Ліля Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Нечухраний Олександр Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Кулініч Ганна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Боднар Наталія Афанасіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Грабова Марія Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кметь Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Селіванова Галина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кім Альона Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Лашевич Ігор Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650014

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Попова Ольга Григорівна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Кур’ян Вікторія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Ковтун Людмила Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Курбат Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Яцюк Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Штимак Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Перевенко Інна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Косаревська Тетяна Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шпенет Наталя Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Ториця Ганна Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Гаманова Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Кур’ян Лариса Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650017

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Бондаренко Алла Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Шибинська Любов Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Гиряк Любов Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Коваль Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Дарда Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Білоусенко Лідія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дукач Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Махник Ірина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Трешнівська Галина Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Повод Наталя Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Тришнівська Галина Степанівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650018

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кнутас Ніна Василівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Лозинська Алла Степанівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Козак Світлана Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Шебаршова Марина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Коваль Наталя Григорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Коваль Ірина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Козопас Лариса Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Онишко Ірина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Коваль Микола Антонович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Санчич Світлана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гвоздік Микола Васильович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Жаркова Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650019

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пігаль Галина Яківна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Хроленко Олександр Олексійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Нечипорук Надія Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Романова Марія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Ясковець Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Коломоєць Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Пігаль Дар’я Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Вавілюк Ірина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Карацюба Юлія Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Лохотир Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650020

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Демченко Юрій Опанасович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Коваленко Аліна Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Філатова Яна Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Погрібна Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Аннас Тетяна Андріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Копаниця Юлія Володимірівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Рожок Олена Вікторовна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Бідна Лариса Василівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Копил Юлія Володимірівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
10 Фляга Альона Костянтинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Чернова Людмила Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Бабенко Олесявікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650021

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Світлична Олена Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Соловаров Анатолій Геннадійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Бут Ольга Якимівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Сулима Таміла Григорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Гребенюк Людмила Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кононенко Людмила Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Олійніченко Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Соловарова Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Сіппель Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Пасічник Оксана Семенівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650022

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Стасюк Надія Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Лисюк Василь Михайлович Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Пащенко Оксана Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Білевський Роман Павлович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Орищенко Алла Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Ляшенко Тетяна Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Левченко Галина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Гавриш Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Новікова Лідія Францівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кисельова Пелагея Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Усова Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Трошина Інна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650023

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Блищик Любов Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Хомич Людмила Станіславівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Жигало Ольга Мусіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бачинська Людмила Яківна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Рещиковець Ірина Романівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Булка Любов Мусіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Носик Світлана Іллівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Кречко Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9 Булка Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Моцал Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650025

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ярич Олена Валентинівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Хомич Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бойко Світлана Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Коротченко Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Козак Оксана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Веренич Віталіна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Шептун Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Старовойт Олександр Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бовть Інна Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Костін Костянтин Володимирович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Бовть Віталій Іванович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650026

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Волошина Антоніна Геннадіївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Панченко Катерина Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Лєушина Юлія Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бураго Ольга Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Бицюра Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Головченко Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Остапенко Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Запорожець Олена Борисівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Козодой Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лахматова Ангеліна Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шаль Наталія Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Шаповалова Світлана Ярославівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Луценко Наталя Владиленівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Карпюк Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650027

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Барилюк Надія Дем’янівна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Гайда Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Кравець Тамара Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Ляхова Софія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Клименко Діна Данівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Клименко Микола Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Тимошенко Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Клименко Лілія Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Йорж Лариса Леонтіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Тавожнянська Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шляхов Леонідмиколайович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650028

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Українець Алла Петрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Штанько Людмила Віталіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Климентенко Ольга Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Тарала Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Кречик Ніна Іллівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Єфімчук Надія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Кузьмич Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Литвиненко Ольга Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Доля Валентина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Федорова Вікторія Олегівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Литовченко Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Зеленська Олена Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650029

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Іоніцова Ірина Георгіївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Шпак Андрій Миколайович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Хільченко Ніна Дмитрівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Цехмайстрюк Валентина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Мирошник Тетяна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Сич Вікторія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Мирошник Федір Федорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Гриндєй Наталя Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Рожук Людмила Леонідівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Нічко Надія Федорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650030

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ушкало Олександр Іванович Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Криницька Валентина Тарасівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шубинець Ірина Степанівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Міхно Дмитро Вікторович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Корчік Віктор Вікторович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Ушкало Оксана Семенівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Ушкало Олена Ярославівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Крамаренко Ілона Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Бойко Микола Євгенович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Ушкало Іван Іванович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650031

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Вовк Тамара Василівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гадомська Тетяна Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Чекамова Лідія Пантеліївна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Качавська Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Романів Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Лисенко Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Філюк Тетяна Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Якубенко Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Заєць Марія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Воловенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Печиненко Олександра Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Гапоненко Юлія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650032

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ципук Оксана Едуардівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Богдан Оксана Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Загорулько Лариса Павлівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Ємельянова Наталя Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Дяченко Світлана Йосипівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Панченко Наталя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Богдан Катерина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Налімова Раїса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Родіна Наталя Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сіроштан Інеса Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Панаріна Наталія Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Дяченко Володимир Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650033

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ткаченко Олександр Констянтинович Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Дирзу Світлана Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Фелюк Світлана Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Павлюк Володимир Андрійович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Литовченко Надія Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Горбань Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Гушеватий Ігор Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Пащенко Катерина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Котенко Марина Владиславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Скакун Людмила Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650034

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Половинка Ірина Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Дубовенко Наталя Федорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Вірич Галина Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Тарасова Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Демченко Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Дидик Стефанія Теодорівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Дидик Валентина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Дерлі Оксана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Шатайло Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Павловська Людмила Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Васільєва Наталя Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Керпань Наталія Георгіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Тарасова Олександра Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Санчич Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650035

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ступак Наталя Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Мельник Оксана Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Ковальчук Ольга Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Охрімчук Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Харченко Наталія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Гірік Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Мельник Василь Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Підлипна Альона Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Недух Юлія Борисівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Бабіч Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650037

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гаврилюк Наталія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Суровицька Світлана Федорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Дзюба Ірина Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Сурова Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Шевцова Людмила Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Варцабюк Ганна Ігорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Бицюра Наталя Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Вітік Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бицюра Олександра Аліківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Давиденко Олександр Григорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мартенюк Юлія Романівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Анастюк Наталя Петрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650038

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Бізоня Олена Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Прохорова Любов Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Романюк Лідія Мирославівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Пішко Рітта Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Оной Віта Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Поплавський Андрій Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Безугла Олена Євгенівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мельниченко Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Подмогильна Світлана Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Голубченко Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

Виборча дільниця № 650039

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Терещенко Олена Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Кішляк Світлана Віталіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Керецман Ніна Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Снігірь Юлія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Половинець Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Пузенко Катерина Федорівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Каспрівська Юлія Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Крєчко Владислава Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Зінякова Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Дзюба Діна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Абрамович Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Кішляк Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650040

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Лобанова Тетянавасилівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Середа Альона Романівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Степанюк Надія Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Канівець Вікторія Василівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Найдьон Надія Кирилівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Рисєва Світлана Юріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Колосова Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Римашевська Тетяна Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лобанова Інна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Пукан Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Сергійчук Вікторія Івіанівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Лобанова Ольга Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650041

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мадоніч Оксана Василівна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Локатир Світлана Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Тавожнянська Валентина Порфиріївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Падалка Ірина Богданівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Ігнатенко Надія Борисівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Габжила Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Стрельченко Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Павлик Анастасія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Школяр Тетяна Парфирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гергало Людмила Опанасівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Романік Оксана Юріївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сарахман Вікторія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650042

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Верешко Наталя Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Щербина Ольга Валентинівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Шаботова Олена Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Якименко Олеся Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Возняк Анжеліка Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Зуб Іван Сергійович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Танаєва Тетяна Едуардівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Антоненко Зоя Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Моісеєнко Людмила Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Жуковська Юлія Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шиховцов Ігор Васильович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Бондарчук Наталя Петрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650043

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Приходько Леонід Петрович Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Моргун Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Панова Наталія Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бандура Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Кордноський Олександр Олександрович Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Шляга Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Кордонська Лариса Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Іващенко Олена Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Логвін Валерій Юрійович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Грідіна Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650044

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Соколенко Ліліяандріївна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Фатєєва Раїса Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Намьотова Світлана Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Сорочук Ірина Максимівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Лобінцева Надія Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Фатєєва Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Крімзун Лідія Констянтинівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Баняз Олена Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Орлова Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Озерянко Лідія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

Виборча дільниця № 650045

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Михайленко Микола Михайлович Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Покутня Людмила Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Шестакова Антоніна Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Будзь Наталя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Онищенко Раїса Федорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Спуліна Любов Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Саннікова Тамара Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Марчук Анна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Литвин Лілія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Мамєтьєва Юлія Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гасанова Ольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Сітко Лариса Петрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650046

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Назаренко Алла Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Томенко Вікторія Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Ємець Юлія Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Сіденко Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Худзей Алла Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Павленко Ольга Дем’янівка Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Обдула Тетяна Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Корольова Валентина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Скора Віра Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Танянська Наталія Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650088

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Томнюк Ольга Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
2 Тремасова Світлана Степанівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Чепель Наталія Пилипівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Гришко Ольга Степанівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Тертиш Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Тютюннник Галина Максимівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Табачна Анжеліка Вікторовна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Гунько Людмила Віталіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Штанько Володимир Олексійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гришанович Ольга Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Зелінка Лариса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Прядко Юрій Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Косенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Гіпс Степан Тадійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Соляник Вікторія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650089

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Прядко Валентина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Проценко Наталія Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Пізик Ольга Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Олексенко Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Шуліка Євген Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Геращенко Віра Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Шавикіна Юлія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Очерідник Галина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Соломатіна Еліна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Хребтова Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гунько Олександр Павлович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Антипенко Анна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Воронова Лариса Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650090

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Чеботарьов Олександр Миколайович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Халус Людмила Григорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шляхетко Ірина Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Єфімович Любов Степанівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Слущенко Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Головенко Марія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Ляхович Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Чеботарьова Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Петлінська Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Блажків Ганна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Лопатко Ганна Йосипівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Новікова Маргарита Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Аносова Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650091

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мошенець Валентина Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Соломка Наталія Валеріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Донскова Ольга Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Восканян Роксана Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Проценко Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Німченко Інна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Плодовська Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Попова Світлана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Пльохова Катерина Юріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Курінна Тетяна Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шахова Надія Антонівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Карякова Людмила Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Дмитренко Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Клецько Інна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650092

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Смокотіна Олена Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Цикало Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Шишлакова Ніна Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Панфіловська Юлія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Рябченко Світлана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Куткіщев Юрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Рудакова Ксенія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Івденко Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Канавка Антоніна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Проценко Віта Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Красницький Георгій Миколайович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Соляник Лілія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Юрченко Віра Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650093

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Заворотний Михайло Борисович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Сидоренко Олександр Вікторович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Зозуля Тетяна Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Соломка Наталія Різванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Вінтоняк Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Опалєва Антоніна Сергіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Дурнєв Василь Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Рак Олег Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шакірова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Домбровська Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Опалєва Валентина Адольфівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650094

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кізім Любов Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Ревіцька Ніна Олексіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Четверик Світлана Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ширін Микола Григорович Член комісії

05.07.2019

ОВК
5 Патрілевич Олена Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Ширіна Ірина Валентинівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Гунько Наталя Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Миц Наталя Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Билінко Наталя Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Щербакова Олена Францівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650095

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гречана Наталя Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кошель Петро Миколайович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Біблів Олена Юріївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Беляєва Ольга Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Мартинова Анастасія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Косарьова Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Подакова Людмила Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бєляєв Віктор Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Біблів Сергій Юрійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Фурдак Раїса Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Лисенко Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Косарев Микола Миколайович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650096

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Дігурко Надія Леонідівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Пержинська Тетяна Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Озембловська Валентина Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Козік Олексій Станіславович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Гулякіна Тамара Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Заремба Іван Павлович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Собержанська Людмила Станіславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Пержинська Лариса Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Юсумбелій Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Устименко Юрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Цихан Надія Андріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650097

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Приз Антоніна Андріївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Резуненко Валентина Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
3 Велика Інна Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Коротка Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Осінова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Барсук Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Швед Юрій Вікторович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Швед Тетяна Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Данилова Тамара Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Копил Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кипра Валентина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Попович Наталя Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Курас Вікторія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Бєлова Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650098

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Селіванова Галина Василівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Обозна Зінаїда Семенівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Слєпухіна Світлана Семенівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Копил Тетяна Данилівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Тіманова Катерина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Слєпухій Віктор Олексійович Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Трулекевич Іван Данилович Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Ципук Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Кравчата Ніна Степанівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Тіманов Костянтин Васильович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650099

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кірієнко Ніоніла Борисівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Дашевська Ганна Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Савченко Галина Олексіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Дубок Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Левжинська Діана Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Кофланович Лілія Султанівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Пархоменко Антоніна Всеволодівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Кучевська Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Приходько Андрій Петрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Квочак Михайло Олексійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Снетюк Віра Євгеніївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Левжинська Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Стронська Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650100

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гутнік Олена Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гречиха Наталя Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Шекмар Лариса Василівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Піліпенко Алла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Лисиця Світлана Борисівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Воробей Євгенія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Заболотня Галина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Перепелко Анна Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Шершень Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Арнаут Наталія Валентинівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Шляхова Оксана Василівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Гризлова Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650102

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Лахно Микола Миколайович Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Франіца Валентина Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Клецко Галина Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Шишкін Микола Євгенійович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Шадура Тетяна Борисівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Барановська Наталя Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Козловська Світлана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Шишкіна Наталя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Трішечкіна Зоя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Грушецька Людмила Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Козловська Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Свешнікова Алла Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Лахно Олена Степанівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650103

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Правитель Антоніна Григорівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Павловська Ірина Євстафіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Науменко Людмила Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Кас’яненко Лариса Степанівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Верига Марія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Козій Олександр Михайлович Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Логвіненко Поліна Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Воронцова Анна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Усата Віталіна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Комарова Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Ярун Вікторія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Марєєва Альона Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650104

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сапронова Валентина Василівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Ландар Катерина Семенівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Воловоденко Тетяна Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Дулиш Валентина Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Брадуцан Анна Юріївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Головка Ганна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Сосницька Олеся Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Нікітенко Олена Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Нікітенко Наталя Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Макаренко Валентина Пилипівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Микитюк Олександр Богданович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Дозорець Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Немченко Валентина Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650105

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Немченко Віра Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Микитюк Ірина Валентинівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Сапронова Наталія Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Сеньків Михайло Степанович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Булавська Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Коротюк Світлана Богданівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Литвиненко Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Трет’якова Інна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Трет’якова Інна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Дьомкіна Світлана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Сукач Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Стрюк Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650106

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кишкіна Ірина Юріївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Єрмак Костянтин Анатолійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Табота Юрій Миколайович Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Устименко Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Нікітіна Наталя Ярославівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Іщенко Олександр Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Сайдулаєва Ірина Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Іщенко Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Нікітін Анатолій Олексійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

Виборча дільниця № 650107

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Єременко Світлана Петрівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Денисенко Анна Андріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мамаєва Галина Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Цікал Анатолій Володимирович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Синьковська Віра Павлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Головенко Олександр Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Бобро Лариса Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Матюк Лідія Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Рудико Микола Іванович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Кочура Микола Пантелійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
11 Ремешевська Євгенія Юріївна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650108

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Захаренко Діна Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Биковець Володимир Андрійович Заст. Гол. комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Брящій Тетяна Григоровна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
4 Брящій Микола Григорович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Заїченко Лідія Іллівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Яцушко Марія Семенівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Тарасюк Зоя Тимофіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Приймак Тетяна Євгенівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Туз Наталія Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гончар Катерина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гончар Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Волошина Наталія Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сіваченко Анжела Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Рись Віктор Веремійови Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Роман Оксана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650109

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Хабаров Юрій Георгійович Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Денисенко Олександр Григорович Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Руденко Валентина Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Полусмяк Володимир Вікторович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Сич Вікторія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Ліщинська Алла Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Волчецька Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Денисенко Валентина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Рубан Алла Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Пашнюк Світлана Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Клименко Олена Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Мацак Віктор Петрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Мацак Ірина Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Самойленко-Тригуб Ніна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Реєнтенко Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650110

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пшенична Олена Василівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Шпаковський Сергій Борисович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Литовченко Любов Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Гайворонський Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Метела Наталія Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Соромля Любов Яківна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Диба Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Ципотей Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Легуша Катерина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лісовський Валентин Володимирович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
11 Мєлєшко Микола Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Карамушко Валентина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Шевчук Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Канцур Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650111

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Хабарова Світлана Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Андронов Олег Вікторович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
3 Петрик Наталія Антонівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Муравчук Ганна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Титаренко Ніна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Музика Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Каліновська Валентина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Тімошина Тамара Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мудра Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Наконечна Тетяна Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Децик Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Солодка Наталія Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Олійник Алла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Хабарова Яна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650112

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Чумак Марина Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Деркач Людмила Юріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Паланиця Світлана Василівнаі Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Коваленко Олег Вікторович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Распутько Ольга Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Брума Юлія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Резнік Валентина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Верміяш Людмила Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Коваленко Світлана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кольба Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гаврилович Неля Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Нестеренко Олександр Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Бебко Неля Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Бебко Петро Іванович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650113

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Болбас Віктор Олександрович Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Котова Зоряна Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мустафаєва Людмила Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Гранка Зоя Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Остапчук Юлія Станіславівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Федотова Ольга Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Мартинова Олена Павлівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Берсан Раїса Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Мисник Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мисник Євгенія Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Василенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Орлова Людмила Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Шумська Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Солонець Катерина Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650114

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Щетина Любов Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Костенко Людмила Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Буханець Любов Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Перезва Ганна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Гринько Олена Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Барнінець Ірина Валеріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
7 Солонецька Олена Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Березанська Наталія Савівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Горлач Тетяна Йосипівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Косьміна Людмила Андріївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650115

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сьомік Олена Георгіївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Нечай Вікторія Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Гордєєва Тетяна Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Анріішин Віталій Васильович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Горбенко Ірина Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Кондратенко Віра Юріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Буйненко Валентина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Карпенко Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Сичова Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Іващенко Анна Костянтинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Бачу Лідія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Забіра Наталія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Бойчук Світлана Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Лала Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Бойчук Ігор Орестович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650116

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Єрмоченко Наталя Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
2 Кагарлицький Віктор Анатолійович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Подольська Галина Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Березанська Вікторія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Рущак Лариса Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Біловол Раїса Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Соловей Лідія Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Логанова Марина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Андронова Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Костюшенко Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кудряшова Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Шевчук Зоя Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Вишкварка Світлана Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Морозова Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Мацак Наталя Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650117

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Рожко Олена Григорівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Чайковська Людмила Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Лепська Оксана Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Бережна Юлія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Попович Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Горбунова Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Діхтяренко Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
8 Зінченко Олег Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Яцик Світлана Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лоренцас Світлана Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Швець Людмила Антонівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Ситник Анна Костянтинівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

Виборча дільниця № 650118

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Чмих Наталія Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Божонок Галина Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Анікіті Надія Василівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Кібіш Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Іщенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Старостіна Лідія Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Шрамко Ірина Борисівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Кібіш Роман Олександрович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Свєчніков Дмитро Валерійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
10 Половинець Аліса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Руденко Надія В’ячеславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Гончаренко Олександра Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Нагорна Лілія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Славчева Ірина Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Бабенко Наталія Андріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650119

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Трофименко Світлана Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
2 Франасюк Євгенія Леонідівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Рєзнік Алла Василівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Білоконь Катерина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Перлова Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Харланова Тетяна Федорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Полозова Яна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Труханова Надія Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Циганкова Лариса Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Никифоров Денис Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Бабенко Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Колісніченко Ольга Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Стальна Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Матляк Анна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Фіновська Аліна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650120

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сахневич Наталія Петрівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
2 Ярмоленко Світлана Валентинівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Джижевська Тетяна Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Кузьменко Галина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Самохін Володимир Вікторович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Сіденко Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Камчатна Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Паламаренко Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Самохіна Ірина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Хомин Орися Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кириллова Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Снігач Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Ляшенко Володимир Григорович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Артюшина Наталія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650121

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мірошниченко Надія Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Богомаз Оксана Ананіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Мельник Галина Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Маринич Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Михайлик Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Коваленко Ірина Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
7 Власюк Тетяна Ярославівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мороз Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мала Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Тихонюк Валентина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Кедровська Марія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Стряпачук Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Бакун Оксана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Микитчук Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650122

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Якимів Галина Василівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Федорова Валентина Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Геращенко Наталя Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Костерна Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Загребельна Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Червона Віта Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Цехмістер Лідія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Давидько Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Сенішина Тетяна Владиславівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
10 Сушко Вікторія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Унгурян Галина Рашидівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Кравченко Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Білявська Галина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Бедрій Ірина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Безуб Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650123

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кравець Любов Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Литовченко Світлана Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Стафійчук Аліса Василівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Горік Таїса Іванівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Щеглова Наталія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Касперович Інна Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Литовченко Юлія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Горбань Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Буряк Ганна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Воучок Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Грицькова Світлана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650124

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Андрущенко Валентина Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кириченко Галина Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Прокіпець Ірина Леонідівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Божко Микола Васильович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Москаленко Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Караван Галина Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Кудлюк Броніслава Станіславівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Божко Зінаїда Лукянівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Тищенко Тетяна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Климів Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Єрещенко Анна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Музіна Яна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Москаленко Марина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650125

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сіменько Юрій Миколайович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Золотіна Наталія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Кириченко Людмила Степанівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Іскакова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Савва Володимир Петрович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Чечельницька Людмила Йосипівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
7 Іскаков Юрій Ундасинович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Савва Людмила Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Литвиненко Світлана Олексіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Золотін Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650126

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Тарасова Лідія Феодосіївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Жукова Наталія Павлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Комишан Наталія Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Цупко Діна Андріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Козир Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Куліуш Яна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дорошенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Матвійцева Надія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Чхало Інна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Лисак Світлана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Кемінь Надія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Васіна Алла Борисівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650127

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кагарлицька Валентина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Рослікова Анжела Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Расзеренова Інна Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Костинюк Юлія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Задонська Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Багрій Станіслав Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дзеркаль Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Васілєва Інна В’ячеславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Міщанін Сергій Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Коломоєць Лариса Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Надточій Євгенія Андріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Надточій Антон Андрійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650128

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Риковець Наталія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Хрупчик Людмила Матвіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
3 Пономаренко Дар’я Ігорівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Баськова Яна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Мирза Надія Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Криворучко Руслана Йосипівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Дубина Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Риковець Сергій Васильович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Швидка Валентина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Ковач Ксенія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Варлига Альона Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Власенко Ілона Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650129

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Червонець Любов Федорівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гекендорф Олена Юріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Лажук Надія Федорівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Попова Світлана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Шевчук Каріна Робертівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Панченко Світлана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Москаленко Катерина Явдокимівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мамедова Майя Тофік Кизи Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Пивовар Людмила Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мілевський Валерій Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Бурнич Раїса Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Вигорко Тамара Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Грачова Наталія Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Хренова Пелагея Прохорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Грачова Юлія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
16 Кулик Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650130

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кіріна Катерина Василівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Мандзій Марія Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Цуркан Ірина Василівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Кірін Олександр Юрвйович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Манукян Валентина Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Гаман Вікторія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Фішер Валентина Микмтівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Гуріна Оксана Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Гаман Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гаман Яна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кіріна Таїсія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Мальчик Віктор Федорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Зінов’єв Сергій Анатолійович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Гузій Микола Олександрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

Виборча дільниця № 650131

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Семенченко Оксана Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Саморфельд Світлана Степенівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Яценко Ольга Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Мудра Катерина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Іванова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Петренко Олена Пилипівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Коляда Юлія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Андрійчук Людмила Єфремівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Короленко Світлана Мефодіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Роман Світлана Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Пазон Інна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Дронг Катерина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Семенченковалентина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650132

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Стовбовенко Надія Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Міщук Ольга Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Верхогляд Тетяна Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Міщук Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Шостенко Людмила Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Коваленко Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Кравченко Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Куліда Людмила Андріївка Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Верхогляд Петро Григорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Журавльова Людмила Євгенівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Коваленко Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Безродня Тетяна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Шаповал Віталіна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Петрова Зоя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Ушаньова Юлія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650133

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гончарова Людмила Іванівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Назарова Тетяна Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Набока Світлана Віталіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Рашка Олена Борисівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Андрійчук Ірина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Балбекіна Наталія Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Сайченко Ольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Працюк Ольга Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Грищук Тетяна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Забавська Лілія Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Кучурка Світлана Олексіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сайченкоольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
 

 

Виборча дільниця № 650134

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шевченко Валентина Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Матуляк Ілонна Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бокало Раїса Кирилівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Макар Світлана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Дірій Оксана Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Салтан Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Кумпете Олександр Федорович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Кужим Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Поспілько Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
10 Забавська Вікторія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ніколайцева Юлія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Щербина Юлія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Жемба Зоя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Поспілько Вадим Павлович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650135

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Муравчук Петро Петрович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Галюк Валентина Григорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Тарасенко Надія Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Біркун Максим Олегович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Шмігель Лариса Андріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Муравчук Наталія Томівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Калюжна Галина Яківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Болотова Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Болотова Алла Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Стеценко Сергій Валентинович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Баранова Раїса Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650136

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Барінова Галина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кривиченко Світлана Борисівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Байбара Любов Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Шевченко Олександра Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Кривиченко Петро Григорович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Дубровін Микола Іванович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Пєхов Олександр Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Байбара Анатолій Володимирович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Куліш Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Барінов Володимир Костянтинович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Тригуб Петро Олександрович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Марецька Тамара Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650137

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гайдукова Тетяна Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Паховко Любов Георгіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Тихоход Олександра Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бокий Андрій Володимирович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Голод Інна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Барабаш Світлана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Бока Лілія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Савко Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Жарова Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гайдуков Сергій Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Тихоход Сергій Валентинович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Переверзев Анатолій Васильович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650138

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Стеценко Тетяна Степанівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Малишко Зінаїда Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Кібальнік Ірина Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Білінчук Марія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Присяжна Світлана Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Третякова Юлія Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Худолєй Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Беспала Наталія Калениківна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Кротова Тамара Федотівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Яценко Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Стеценко Валентин Якович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Шолопа Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Кібальнік Олександр Олександрович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Южда Ольга Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650139

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Дорошкевич Ірина Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Давидько Марія Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Райна Лариса Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Підсіка Валентина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Терешко Ольга Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Бутлір Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Болбас Раїса Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Дудяк Микола Дмитрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Сохацька Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лафета Тетяна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Лафета Микола Олександрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650140

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Литовченко Ольга Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Зарванська Наталія Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Паламарчук Олениа Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Заведюк Наталія Лук’янівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Кравчук Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Паламарчук Ірина Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Мазур Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Жук Надія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Богданович Оксана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Берегова Поліна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Матюшенко Антоніна Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650163

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Швець Ірина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Боцман Валентина Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Ляшок Валентина Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
4 Бережна Ганна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Орєхова Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Пивоварова Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Пономаренко Надія Павлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Клименко Раїса Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Топчій Наталя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Нікіфорова Тамара Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ткач Інна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Пивоваров Микола Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Голуб Анастасія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Костюк Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650164

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гулякіна Олександра Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Ковбель Ольга Львівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Гергель Валентина Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Крихтіна Інна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Власенко Світлана Степанівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Орєхова Лариса Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Чабанова Валентина Антонівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Стаднік Лідія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бутяєва Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Квітко Олена Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Етюк Наталя Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Швець Лариса Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Маланчук Аліна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сахно Галина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650165

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пуховська Ніна Андріївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Винник Людмила Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Зайченко Світлана Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Зінченко Ганна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Цибулько Ніна Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Чередниченко Тамара Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Сапринська Надія Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Сологуб Світлана Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Козак Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Скорик Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Костін Владислав Григорович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Олійник Любов Кирилівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650166

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Федорчук Андрій Леонідович Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Хижняк Тетяна Павліна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Анісімова Надія Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Харламова Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Тимошенко Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Шуляк Катерина Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Гродська Валентина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Солонець Людмила Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Пирожок Любов Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Денисенко Наталія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Москаленко Інна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650167

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Парфенчук Світлана Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Магда Світлана Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Чайковська Ольга Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Гайшук Надія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Циганок Галина Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Колесник Анастасія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Стаднік Людмила Федорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Якимчук Ірина Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Муляр Анатолій Васильович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Сізін Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Нєкрасова Аполонія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Лагода Тетяна Олегівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650168

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Лагода Ольга Петрівна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Кикоть Юлія Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Томіліна Любов Степанівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Соколовська Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Миронов Микола Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Соколовська Алла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Трохимчук Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Нечепуренко Тамара Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Тарасюк Оксана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Томілін Олексій Олексійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650169

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шулежко Оксана Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Голуб Світлана Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Снитко Надія Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Стрілець Віра Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Коваленко Галина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Міхіда Олена Леонідівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Міхіда Віктор Андрійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Снитко Юлія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Невисела Антоніна Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Перевєрзєва Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Невисела Руслана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Скидан Валентина Федорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Коляда Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650170

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Костюк Тетяна Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Дудніченко Ангеліна Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Некляса Олена Станіславівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Кабаченко Людмила Андріївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Ніколенко Віра Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Туз Ганна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Грабовський Михайло Дмитрович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Карпенко Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шевчук Вікторія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Коваль Віктор Васильович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шаповал Марія Станіславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Рабешко Марія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Грабовська Марія Йосипівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Коваль Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
 

 

Виборча дільниця № 650171

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пономаренко Тетяна Андріївна Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Балакан Людмила Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Коновал Олена Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Мойсєєва Юлія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Шаповал Ольга Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кашульська Світлана Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Красуцька Інна Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кашульська Наталя Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Новопольська Оксана Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Зарівна Альоана Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Пугач Лілія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Шкальова Олена Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сурова Олена Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650172

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Свириденко Ігор Федорович Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Ізмайлова Віра Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Гонта Юлія Євгенівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Тютюнник Оксана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Алієва Тетяна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Пилипчук Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Зінчук Альона Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Штопенко Віта Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Салтан Маргарита Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Штопенко Микола Анатолійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Ладанчук Володимир Іванович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650173

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шахман Ганна Семенівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Толстоущенко Ірина Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Криворотько Світлана Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ставицька Ярина Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Кавун Світлана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Жук Ірина Юріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Коваленко Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Морозова Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Педченко Надія Федорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Скляр Марія Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Безніцька Ніна Тимофіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Юшкевич Микола Миколайович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Давиденко Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Ткаченко Олег Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Онищенко Ліліана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650174

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Нетяга Олександр Олександрович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Самойленко Олена Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Корольова Наталя Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Темченко Валентина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Братко Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Вєчканова Людмила Никанорівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Глушок Алла Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Шамова Любов Павлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бєлінська Ніна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мороз Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Мироненко Антон Васильович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Литвин Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Аверян Юрій Васильович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Бакум Людмила Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650175

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Положко Світлана Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Зінченко Ігор Андрійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Волкова Ірина Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Дерев’янко Оксана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Гавриліна Ольга Валентинівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Горяшко Ольга Борисівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Лутчин Лілія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Шаліманов Олег Федорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Харук Наталя Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Золотарь Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Губа Олена Валентинівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Скірко Тетяна Григорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Губа Анатолій Григорович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650176

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ляпота Світлана Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Малюжонок Юлія Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Кокуль Алла Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Омаркова Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Малюжонок Віктор Анатолійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кузя Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Гросу Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Гончаренко Інна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Сєдіков Едуард Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Батейщикова Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Тесля Ольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650177

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Могильна Лілія Станіславівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Таборова Валентина Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Веклич Любов Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Хараїм Ганна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
5 Мех Любов Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Сапіга Надія Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
7 Таборов Андрій Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Могильний Вячеслав Вячеславович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9 Антоновська Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мех Степан Григорович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650178

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Дугінова Катерина Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Сташук Валентина Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бантія Ольга Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Ісаєва Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Токарь Лідія Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Святна Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Сідєльнікова Надія Тарасівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Буда Ірина Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Горушко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Калініна Ольга Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Литвинюк Ольга Валеріївни Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Малишко Оксана Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Іванюк Катерина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сидоренко Олександр Олександрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650179

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Хараїм Світлана Олексіївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Верескун Любов Ярославівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Голуб Світлана Павлівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Верескун Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Верескун Віктор Леонідович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Семка Світлана Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Лісовол Наталя Сергіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Дударь Наталія Онуфріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Грушко Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Бень Лариса Тарасівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Пащук Валентина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Волочан Валерій Костянтинович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Махінько Тетяна Іллівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Примак Людмила Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650180

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Яцина Ружана Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Леонідова Людмила Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Тарасюк Наталя Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ярута Ганна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Єфанова Наталя Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Єфанов Олександр Олексійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Пустова Катерина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Лемещук Любов Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Зубець Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Литвинович Микола Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Марчук Валентина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Гайсан Петро Степанович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Кучмій Євгенія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650181

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Соловей Валентина Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Савосюк Галина Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Євдокімова Ірина Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Лебьодкіна Галина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Федорович Тетяна Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Дворецька Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Бацура Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Федорович Ксенія Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Миколенко Петро Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Мелай Катерина Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Миценко Вікторія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Захаренко Сергій Олександрович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

Виборча дільниця № 650182

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Бреславець Тамара Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Федощенко Сергій Анатолійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Должок Людмила Федорівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Шалига Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Шалига Наталя Максимівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Яркова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Шевченко Галина Максимівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Коценко Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шнель Наталія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Станевич Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Сковородко Ольга Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Семко Наталія Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Устименко Катерина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650288

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Бібліва Ольга Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Мироненко Наталя Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Усова Тетяна Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Мартинюк Тетяна Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Омельчук Лариса Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Попович Світлана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Руденко Марта Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бень Надія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бистрова Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Капітан Віра Людвигівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Грабіна Світлана Мар’янівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Рєпка Наталія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Семешко Олександра Григорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Черепій Олександра Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650289

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Коцюба Марія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Сагайдак Валентина Григорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Циба Ліана Олегівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Лісовець Євгенія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Окатова Тамара Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Сіденко Любов В’ячеславівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Стешенко Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Литвиненко Валентина Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Козирь Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кан Галина Аврелівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Шум Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Митіна Христина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Чаплигіна Віра Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Кучева Людмила Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650290

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Херуненко Надія Іванівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Кобехно Людмила Георгіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шпонька Валентина Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Грудачова Віра Дем’янівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
5 Дідик Любов Терентіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Ірха Любов Андріївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Полиняк Рустам Семенович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кошель Андрій Леонідович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Колядич Оксана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Колядич Микола Миколайович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650291

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Біліченко Ольга Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кобіцька Галина Семенівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Самсоненко Людмила Афанасіївна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Безродня Наталія Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Стороженко Зоя Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Коренко Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Божко Таісія Павлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Горстка Ольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Івченко Любомира Онуфріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Стоянов Віктор Георгійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мелендович Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Шевченко Аліна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Виборча дільниця № 650292

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Івченко Марина Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Мелендович Роман Сергійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Притика Віталіна Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Денисенко Світлана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Гордєєва Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Клопот Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Савчук Ніна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Коренко Римма Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Головіна Людмила Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Балабон Наталія Леонтіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Козир Євгенія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Клопот Світлана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650293

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Бабець Ніна Федорівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Марущак Тетяна Гнатівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Лемешева Наталя Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Лохвинська Галина Адамівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Томчук Інна Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Кващук Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Сніжко Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Гаврилюк Ірина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Шеметова Любов Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мацур Жанна Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650294

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шпонька Ілона Леонідівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Слиш Ольга Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Ісадченко Лариса Василівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Ткаченко Оксана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Товт Оксана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Тішевська Анастасія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Оніпко Надія Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бібікова Наталія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Павлюк Олена Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Бондарчук Інна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гусак Віктор Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Донда Валентина Василівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650295

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Грязнова Тетяна Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Скорик Ірина Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Понікарчик Таїса Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Архіпова Наталя Юріївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Петренко Марина Русланівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Жеребна Тетяна Станіславівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Жеребна Ганна Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Ткаліч Лариса Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Піка Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Куришко Катерина Григорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650296

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Заруденець Тетяна Павлівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Чуча Ірина Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Чуча Галина Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Подвигіна Олена Євгеніївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Козловська Юлія Андріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Чуна Анна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Кованик Раїса Федорівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Кулида Наталія Мирославівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Сікора Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Бондаренко Валентина Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Дубосар Тетяна Павлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Саніна Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650297

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Херуненко Олександр Володимирович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Луценко Альона Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Запорожець Світлана Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Дробот Ніна Йосипівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Сербіна Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Камінєва Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Біла Тамара Сергіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Херуненко Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Осипенко Світлана Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Татаринова Тамара Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Дежифарова Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Чистик Сергій Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650298

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Жужа Марина Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 П’ятигорець Олексій Леонтійович Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Навалова Оксана Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Сікач Тетяна Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Шевчик Наталія Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Чміль Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Богомолова Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Шворак Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Давидюк Дарина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Квакуша Григорій Васильович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650299

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Новохижня Наталія Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Чистикова Лідія Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Крючкова Лариса Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Василевська Ірина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Руснак Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Євдокимова Любов Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Величко Олена Йосипівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Крючкова Ірина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бондаренко Світлана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гапонюк Лариса Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Моляренко Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Замотай Зоя Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

Виборча дільниця № 650300

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Рєпка Олександр Васильович Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Ковальчук Андрій Петрович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бурак Ганна Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Курамшина Людмила Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Мараховець Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Курамшина Світлана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Пилипчук Ірина Ярославівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Пявка Марія Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Прокопенко Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Шашкіна Валентина Мирославівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650301

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Авдіюк Лариса Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Курилюк Ірина Василівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Корінь Олена Олегівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Авдіюк Інна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Городецька Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Корінь Ганна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Пащенко Галина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Панченко Анна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Глушко Михайло Панасович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Дежифаров Володимир Михайлович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Борисюк Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Ставицький Олександр Миколайович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650302

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Михайлюк Людмила Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Бобік Петро Федосійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Постовалова Валентина Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ланевич Руслана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Черник Світлана Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Тоткало Озодахон Єкубжанівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Гуртова Віра Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Чуркіна Галина Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бобік Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Жилко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650303

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Онищенко Микола Вікторович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Випирайло Руслана Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Бобік Оксана Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Дмитренко Людмила Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Новохижня Ольга Петрівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Островка Ганна Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Ганіч Анатолій Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Парчук Олексій Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кучик Ганна Ярославівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Бондарева Антоніна Федорівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650304

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гребенюк Тетяна Петрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Селюк Анна Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Оберемська Катерина Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Ликова Катерина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Сидорова Марина Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Асанова Олена Русанівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Баранчук Юлія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Завізьон Алла Андріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мігель Лариса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гудзовата Лілія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Коновалова Мар’яна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Погоріла Марія Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650305

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сологуб Любов Борисівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Кравчук Любов Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Прокуднова Юлія Станіславівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Саргсян Ірина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Дицул Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Слісаренко Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Маркуца Валентина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Лемешева Любов Адольфівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лемешева Ольга Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Верещак Лариса Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Пізик Наталія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Жулінська Надія Луківна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650394

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Нехлюда Людмила Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
2 Саланська Валентина Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Кузнєцова Наталя Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Резнік Тамара Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Головко Ірина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Матвіїва Ольга Глібівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Мільчуцький Віталій Сергійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Шаповал Віктор Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Андрусенко Оксана Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Юрченко Ольга Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Гевкан Ольга Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Цибанова Свілана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Васютіна Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Сидорук Світлана Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Кичей Валентина Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650395

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Белінська Людмила Валентинівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Яремкевич Світлана Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Коляда Неля Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Резнік Вадим Леонідович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Саланська Тамара Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Таран Алла Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Мартиненко Микола Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Сащенко Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кобча Інга Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Каштан Галина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Бережна Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Стрижак Альона Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Чирченко Ольга Болеславівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Стороженко Любов Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Руснак Лідія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650396

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Глєбов Микола Миколайович Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Костюк Ольга Максимівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Ляховець Ірина Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Резнікова Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Хмелевська Галина Денисівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Пухальська Ольга Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Лялюк Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Забуранний Микола Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Капітонова Валерія Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гончарова Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Горб Юлія Станіславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Матвіїв Володимир Михайлович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Пшонкіна Тетяна Георгіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Желтоштан Інна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650397

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Наріжна Тетяна Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Сосідко Оксана Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Залеська Тетяна Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Волков Віктор Савелійович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Чумак Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Регеда Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Сосідко Лілія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Волкова Світлана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Гергель Альона Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Циганок Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Наріжний Микола Леонідович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

Виборча дільниця № 650398

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ворогушина Наталя Олексіївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Росінська Світлана Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Мартинюк Галина Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Бабій Наталія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Ярошенко Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Ярова Ольга Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Колєснік Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бойко Ренгінар Ізетова Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Попова Антоніна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Ечкало Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ковалик Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Генда Марина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650399

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Михальченко Аліна Геннадіївна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Литвиненко Світлана Юріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Барвінська Лариса Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Алієва Світлана Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Тощук Наталя Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Марчук Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Зюзько Ірина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Карпенко Тетяна Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мордух Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Склема Марія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Амелін Сергій Іванович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Святинюк Олена Вячеславівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Амеліна Світлана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650400

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кіріяка Віталій Олександрович Голова комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
2 Балакіна Світлана Володиміровна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Саєнко Тетяна Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Савенко Наталя Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Карпенко Лідія Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Курчинська Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Грубіян Андрій Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Патенко Леся Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шуліка Світлана Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Старченко Ірина Рудольфівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Жарковська Надія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Кирияка Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Стовбовенко Марина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650401

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мчедлідзе Наталя Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Пастух Євгенія Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Литвиненко Надія Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Слободян Наталя Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Хріник Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Хріник Віталій Іванович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Чорноіваненко Ніна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Папазова Катерина Ігоревна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Хріник Іван Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Землянський Евгеній Юрійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Литвиненко Василь Володимирович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650402

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Клименко Тетяна Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Ченець Альона Віталіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Грищенко Ірина Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Побережник Олександр Борисович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Юськів Наталя Павлівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Семененко Катерина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Кучмій Інна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Запорожець Ігор Павлович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Горошко Марина Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Киричук Анжела Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Донченко Світлана Дмитріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Левенець Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Ярова Людмила Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650403

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Дурягін Микола Дмитрович Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Вансович Галина Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шепель Наталя Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Лобода Лариса Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Руденко Любов Антонівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Соколовська Галина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Борисенко Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Патенко Олена Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Зайцева Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Патенко Олександр Сергійович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650404

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Махиня Олена Василівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Марченко Валентина Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Климчук Аліна Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Бондаренко Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Бондаренко Андрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Станіславський Владислав Юрійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Міненко Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Єгорова Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Климчук Сергій Васильович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Пінчук Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650405

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ведмедьова Олена Федорівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кізілова Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Сидорук Людмила Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Кушко Оксана Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Мазурик Тетяна Федорівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Головка Ганна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Ноженко Тетяна Леонідівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Стрельник Алла Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Карнауха Світлана Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гринішин Вячеслав Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ноженко Наталя Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Пилипенко Галина Іллівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650406

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Рагушенко Поліна Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Присташ Катерина Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мартиросян Тетяна Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Троцан Світлана Юріївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Бондарчук Михайло Федорович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Горюшкіна Валентина Федорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Лисишина Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Мандрика Анатолій Микитович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Шишковська Алла Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Бондарчук Наталія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Срога Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Мальовка Людмила Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Рагушенко Володимир Федороіич Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Цибак Лариса Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650407

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Крайня Валентина Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Махиня Валерій Вікторович Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Вуйчик Людмила Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Шульга Алік Сергійович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Іванів Тетяна Андріївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Леуш Людмила Максимівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Іщенко Ірина Романівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Ткаченко Юлія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Білик Вадим Петрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Вовк Оксана Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Абрамович Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Запорожець Світлана Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Грицуняк Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650408

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мінько Наталя Василівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Зуб Ольга Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Дуняк Ольга Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Хайнус Роман Васильович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Голубець Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Квітовська Віта Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Устянівська Любов Єфремівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Сливканич Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Курбака Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Глушак Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Грицик Світлана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Бровко Віта Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Глушак Сергій Миколайович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Романовська Любов Степанівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650409

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шрам Інна Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Баранова Валентина Григоріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Байдак Алла Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Колісніченко Жанна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Соколенко Елеонора Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Ілляшенко Сергій Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Колісніченко Жанна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Дикуха Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Жеребна Інна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Клименко Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кубай Лідія Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Гавриленко Леонід Анатолійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Кмітевич Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650410

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Коновалова Валентина Йосипівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Хайнус Олена Валентинівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
3 Богдан Наталя Йосипівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Маменчук Анатолій Миколайович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Довга Марія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Терещенко Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Зеленюк Олена Леонідівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мінько Любов Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Пунейко Алла Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лисишина Валентина Онуфріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Довга Галина Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Захаренко Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Білоцерковська Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Халак Наталя Павлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650411

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Богдан Сергій Михайлович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Сіваченко Юлія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Петяк Марія Ільківна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Лисейко Анна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Вітцівська Людмила Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Дзюндзя Наталя Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Хупавченко Ніна Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Компанієць Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Басараб Зінаїда Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Давиденко Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Сергіенко Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Шляніна Тетяна Семенівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Федоренко Ніла Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650412

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сокольник Светлана Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Нікольченко Ольга Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Талалай Алла Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Амбіцька Яна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Стеблецька Інна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Феньова Наталя Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Зуєнко Світлана Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Путіна Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Леус Галина Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Іващенко Ірина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Овчіннік Наталя Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Бондаренко Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Живодьор Алла Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

Виборча дільниця № 650413

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ковальська Наталія Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Бережна Наталія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Волинець Олена Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Онопрієнко Наталія Федорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Чегринська Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Манєва Євгенія Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Степаненко Валерій Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Солоха Марина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Амбіцька Ольга Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Приймак Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Щербіна Наталя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Карась Наталія Геннадівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650584

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Верескун Ілля Іванович Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Чмихун Алла Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Іванущик Катерина Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Травнікова Антоніна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Бай Валентина Йосипівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Ковтун Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Жабіна Ірина Юріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Хахалєва Вікторія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Дідорак Наталія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Василенко Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Овсяннікова Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Почепня Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Лєщук Євгенія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Шарлигіна Валентина Борисівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650585

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сантюрова Ілона Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Аніканова Ліда Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Литвиненко Олена Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
4 Томенко Станіслав Валентинович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Бурова Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Курлюк Вікторія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Пулінець Наталя Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Аніканов Юрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Богза Олександра Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Волкова Ірина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Потопахіна Тетяна Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Леонтьєва Лариса Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Носаньова Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Романова Євгенія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Станіка Світлана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Дільниця № 650586

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ворожищева Жанна Євгенівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Росомаха Олександра Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Осадча Валентина Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
4 Клюс Інна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Малинова Наталя Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Стрепетова Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Ворожищев Олександр Сергійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Буза Таміла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Бабенко Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Дзендровська Оксана Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Єгорова Вікторія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Араліна Тетяна Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сігаєва Наталя Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Крисюк Євген Олександрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650587

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Безугла Валентина Федорівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Мелих Тетяна Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Журбенко Марія Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Басовская Світлана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Півторак Ірина Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Ягупов В’ячеслав Сергійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Козак Таїса Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мартинова Тамара Яківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шатохіна Олена Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Йонда Наталії Михайлівни Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Івашкова Марина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Крисюк Віра Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Мальченко Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Глущенко Ганна Євгенівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650588

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Жердецька Ірина Валеріївна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Сорокіна Ірина Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
3 Осіння Аліна Сергіївна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Опалько Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Демидова Наталія Григорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Романенко Катерина Трохимівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Пороскун Любов Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Брюхно Надія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Макарчук Галина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сіренко Андрій Григорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Холевчук Жанна Євстафівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сакова Алла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Крисюк Олександр Володимирович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Григорчук Олена Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650589

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Лозинська Олександра Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Боріс Наталія Петрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Заіченко Олеся Петрівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Ходорова Людмила Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Стрілець Оксана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Очеретнюк Неллі Валеріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Пастушенко Людмила Павлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мікрюкова Анастасія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Куліда Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лисенко Андрій Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ониськів Олена Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Мала Катерина Юріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Фесенко Людмила Леонідівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Лозинський Станіслав Вікторович Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650590

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Шевченко Ірина Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Корнієнко Валентина Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Штихар Алла Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Гожуловська Єлизавета Максимівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Ломазей Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Андрійчук Олена Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Чернова Євгенія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Карнатовська Маргарита Юріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Біндюкова Ганна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Половинець Ганна Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кобцова Тетяна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Назарова Наталія Ісааківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Новікова Людмила Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Панфілюк Любов Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Ющенко Катерина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650591

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кирилюк Наталя Василівна Голова комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
2 Василенко Лідія Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Уманська Людмила Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Іванова Марія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Крочак Катерина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Люлько Олена Олексіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Рубан Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Салабуда Любов Михайлівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Пісоцька Юлія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Балан Вадим Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Михайлова Марина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Грибульов Дмитро Олександрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Ражева Ірина Юріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Погорілий Віктор Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650592

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Мельник Вероніка Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Чебарова Марія Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Петух Анастасія Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Кошкіна Надія Терентіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Бондар Катерина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Балюк Валерія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Лис Ірина Вадимівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
8 Дмитрійчук Юліана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
9 Качалова Наталія Павлівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
10 Сігаєва Катерина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Султан Любов Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Осмолович Ганна Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Козленко Євдокія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Жихарєв Євгеній Сергійович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650593

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Іванова Катерина Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Рущинська Ольга Юріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Муха Оксана Георгіївна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Білоножко Тетяна Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Кучеренко Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Сидорчук Раїса Павлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Халіуліна Світлана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Божко Андрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Горстка Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Малахова Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Шкута Ганна Сегіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Фролакова Алла Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Кухта Тетяна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Будзінська Галина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650594

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Усачова Вікторія Олександрівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Белинський Павло Володимирович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Цуканова Ірина Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Шишко Любов Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Мала Владислава Андріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Суша Наталія Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Радванська Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Горстка Ольга Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Дорош Ірина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Гуменна Вікторія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ходос Оксана Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Плачендовська Лідія Юріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Стребкова Тетяна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Остапенко Марина Павлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Баранов Артем Олександрович Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650595

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Терех Марина Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Чабан Віктор Вікторович Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Сапожник Катерина Вікторівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Ткаченко Ніна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Волкова Валентина Григорівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Селяніна Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Крайова Інга Валеріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Романів Альона Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лукіна Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Коваленко Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Корнілова Тетяна Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Шахова Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Котеленець Лариса Іванівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Маркіна Олена Вікторівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Діденко Максим Олександрович Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650596

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Куликова Надія Василівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Масюткіна Зінаїда Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Шаля Наталія Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Вітюнін Володимир Ілліч Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Іванова Єлизавета Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Лотоцька Ірина Юріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Заяц Людмила Петрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Кудріна Марина Олексіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Добров Євген Васильович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Панченко Олена Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мирошниченко Олени Валеріївни Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Пирогова-Старостюк Оксана Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
13 Смагіна Любов Петрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650597

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Чурсанова Тетяна Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Цигура Людмила Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Покалюєва Олена Станіславівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Левченко Тетяна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Гук Тетяна Петрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Гуртова Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Щомак Тетяна Борисівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Юхно Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лобода Марина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Алімов Сергій Петрович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Мирошниченко Євгеній Васильович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Лущик Наталія Григорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Мазурик Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Соляник Денис Володимирович Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650598

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Руденко Тетяна Сергіївна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Кучеренко Вікторія Вікторівна Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Колнаус Людмила Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
4 Гожуловська Людмила Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Фурсик Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Сторожева Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Торопова Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Лимар Юрій Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Єкімова Євдокія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Богданова Марина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Обревко Галина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Хоменко Валентина Калениківна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Куліш Юлія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Корольова Надія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650599

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Черкашина Олена Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Ємельянцева Олена Олександрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Зальвовська Ірина Миколаївна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
4 Степанян Олена Нерсесівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Торік Антоніна Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Крисковець Світлана Кирилівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Степанова Тетяна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Комаров Роман Анатолійович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Балан Юлія Филимонівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Шевченко Марина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Вус Галина Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Веремейчик Вадим Олександрович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Юртанов Борис Петрович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Якимова Євгенія Іванівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Ільченко Валентина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650600

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Біла Тетяна Трохимівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Глухота Надія Михайлівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Біда Тетяна Іванівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Рахмілевич Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
5 Гавриленко Ганна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Міщенко Юлія Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Властова Емма Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кобельчук Ніна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Гавриленко Наталя Віталіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Южда Михайло Сергійович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
11 Філатова Ліна Юріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Семчук Людмила Леонідівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Балдуєва Ірина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Цветкова Ірина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650601

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кравець Валентина Климентіївна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Сищук Світлана Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Малишенко Валентина Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Сметана Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Булгач Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Сидоренко Роза Юріївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Найдьонова Олена Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Радик Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Слав’янська Тетяна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Колядіна Ніна Іванівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Барієва Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Виноградова Лариса Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Звягінцева Ольга Федорівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650602

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Гринчак Людмила Дмитрівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Копинос Віктор Володимирович Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
3 Зеленько Анна Валеріївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Плахута Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Задорожня Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Костіна Тетяна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Муренко Алла Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Завиденко Надія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Пизик Меланія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кулик Олександр Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Душина Ольга Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Сухарева Ірина Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Вепрецька Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Слива Лілія Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Кисельова Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650603

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Корінь Вікторія Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Черногорець Андрій Валерійович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Самарська Наталія Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Аляб’єва Галина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Чернишов Володимир Максимович Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Котенко Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Романів Михайло Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Цуканов Роман Олегович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Єванкова Ніна Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Панченко Тетяна Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Кулініч Світлана Степанівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Зубарев Володимир Васильович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Степанюк Микита Дмитрович Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650604

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Харісова Олена Робертівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гаврилюк Ольга Євгеніївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Карпова Валентина Василівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Васильченко Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Чебенєєва Надія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Скачкова Кристина Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Гришко Ганна Дмитрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Попов Роман Олександрович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шевченко Павло Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Война Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Боришполець Катерина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Сотнікова Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Васильєва Любов Володимирівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сушко Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
15 Кирилова Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650605

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Санін Микола Іванович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Славінський Генадій Павлович Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Мотренко Вікторія Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович
4 Харитонова Лідія Павлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Стрига Тетяна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Коміссарова Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Козловська Поліна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Баранова Ірина Степанівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Учуватова Світлана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Домбровська Олена Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Галатонова Людмила Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Саніна Олена Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Гаран Вікторія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Єременко Тетяна Григорівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650606

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Крещенко Вікторія Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Гайбура Анатолій Станіславович Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Барановська Олена Олексіївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Богачова Надія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Шульга Ольга Петрівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Болдирева Галина Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Соловей Анатолій Михайлович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Аршулік Марина Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Безрукова Олена Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Васильев Віктор Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Щербак Ірина Олександрівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Шимкович Валентина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
13 Мельніченко Ореста Романівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650607

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Кича Аліна Вікторівна Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Кузнецова Галина Ізидорівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Василенко Анастасія Григорівна Секретар комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
4 Скачкова Тетяна Матвіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Вітюніна Любов Андріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Коблюк Тетяна Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Покровська Лариса Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Логвінова Олена Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Куліда Юлія Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Микула Наталія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Чаплигіна Галина Євгенівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Борщаговський Олександр Михайлович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Тищенко Ольга Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
14 Дмитрієв Тимофій Анатолійович Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650608

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Качкарова Тетяна Володимирівна Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Мельник Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Земляна Юлія Володимирівна Секретар комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
4 Шейко Юрій Сергійович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Козлова Людмила Олексіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Усачова Вікторія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Лисенко Оксана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
8 Новікова Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
9 Гугля Дмитро Олександрович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Асауленко Ольга Станіславівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Качкаров Сергій Вікторович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Колушко Юлія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Сосновська Світлана Георгіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сиволап Тетяна Павлівна Член комісії

05.07.2019

Ютін Сергій Валерійович

 

Виборча дільниця № 650609

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Хомутецький Сергій Олександрович Голова комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Собакіна Олена Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
3 Поповиченко Людмила Федорівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Шендрик Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Черняєва Наталія Федорівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Шульга Наталія Вітауто Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Матюшенко Наталія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Шпура Наталія Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Горбунова Тетяна Аркадіївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Дюкарєва Галина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Чернявська Людмила Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Чурсанов Андрій Вікторович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Дземян Наталія Іванівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Найдьонова Олександра Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650610

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Крамаренко Зоя Анатоліївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Шульга Ігор Олексійович Заступник голови комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
3 Мелехова Наталія Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Іващенко Володимир Васильович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Савоськіна Олена Сергіївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
6 Черняєв Ростислав Валентинович Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
7 Меліхова Людмила Степанівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Івін Олег Іванович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Куликова Людмила Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Авдєєва Раїса Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Адаменко Ірина Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Красницька Світлана Станіславівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Тихонова Вікторія Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650611

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Ясентюк Андрій Федорович Голова комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
2 Кайданенко Олег Васильович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Нікітіна Людмила Владиславівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Фалько Віктор Олександрович Член комісії

05.07.2019

Василенко Світлана Миколаївна
5 Донцов Сергій Михайлович Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Нагорна Тетяна Георгіївна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
7 Кайданенко Олена Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Коваленко Тетяна Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Руденко Валерій Володимирович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Прийма Сергій Сергійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Дорошенко Лілія Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Соміна Крістіна Валеріївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Пєвцов Володимир Володимирович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Оксененко Людмила Василівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650612

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Головченко Галина Григорівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Івіна Наталія Валеріївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шевченко Ганна Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Грабовенко Марина Василівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Іншина Олена Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Голер Ігор Петрович Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Голер Наталія Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Семка Віктор Вячеславович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кирніс Марина Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Омельяненко Людмила Андріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Щетиніна Оксана Валеріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Нестерук Юрій Адамович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Король Ольга Валентинівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650613

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Рашевська Ольга Євгенівна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Волкова Аліна Володимирівна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Щетиніна Тетяна Андріївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Урзікова Ірина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Мольгун Світлана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Карпова Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Ляшкова Олександра Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Виноходова Лариса Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Підберезний Олексій Геннадійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Шахова Олена Михайлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Коршун Наталія Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Мельничук Сніжана Вікторівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Пісчаний Юрій Олександрович Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Мезенцева Тетяна Мар’янівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650614

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Пугач Олена Іванівна Голова комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
2 Мамєєв Федір Олександрович Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Сотник Людмила Анатоліївна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Могильний Володимир Вікторович Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Савич Лариса Олександрівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Чебан Софія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Могильна Євгенія Федорівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Мудра Надія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Нікітіна Надія Акимівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мамєєв Віталій Федорович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Оксамитна Олена Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Міхно Світлана Леонідівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сінцова Тетяна Євгенівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Федорова Наталія Броніславівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650615

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Сафонова Наталія Миколаївна Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Масюткіна Тетяна Дмитрівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Шрамович Олена Ігнатівна Секретар комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
4 Левченко Ніна Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Назаренко Любов Василівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гуцова Ірина Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Мельниченко Тетяна Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Доценко Тетяна Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Срібна Людмила Насирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Подгорна Зура Нариманівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
11 Чорногорець Валентина Павлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Ластовка Рима Віталіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650616

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Лубянова Ольга Василівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Шумлянська Галина Анатоліївна Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Підорич Ольга Леонідівна Секретар комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
4 Твардовський Сергій Кас’янович Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Кравченко Аліна Юріївна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Горайко Наталія Леонідівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Дудніченко Антоніна Анатоліївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мариноха Анастасія Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лубянова Анна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Трішина Ольга Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Фисина Марина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Левченко Володимир Вячеславович Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Логвінова Валентина Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650617

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Довга Надія Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Самодін Володимир Вікторович Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Буторіна Наталія Степанівна Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Алєксєєнко Валентина Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Мандриця Анна Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
6 Тунь Оксана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Гречаник Вікторія Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бізоня Євгенія Ігорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Балюк Лідія Юріївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Шарова Віра Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Лакіза Тамара Григорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Буторіна Діана Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650618

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Хлєбнікова Вікторія Юріївна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Ричковська Любов Миколаївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Мироненко Катерина Михайлівна Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Мироненко Тетяна Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Варивода Валентина Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Звірянська Тетяна Орестівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Яцюк Олександр Миколайович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Гаевська Катерина Володимірівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Попова Наталія Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кузнєцова Олена Геннадіївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Василишина Валентина Михайлівна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Шахова Людмила Валентинівна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650619

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Білоус Олег Юхимович Голова комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
2 Катран Вікторія Вячеславівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович
3 Чорна Олена Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Пасека Віра Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
5 Поволоцька Сніжана Володимирівна Член комісії

05.07.2019

Гринюк Андрій Петрович
6 Бекетова Ірина Валеріївна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Костючик Віта Василівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Оловянова Тетяна Степанівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Вознюк Вячеслав Євстафійович Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Горячева Любов Федорівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Яхно Ірина Павлівна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Макарова Анастасія Сергіївна Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Виборча дільниця № 650620

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Макарова Наталія Леонідівна Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Дубицька Валентина Іванівна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Гридасова Олена Олександрівна Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Манченкова Людмила Миронівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Гридасова Тетяна Іванівна Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Огієнко Оксана Петрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Болданюк Зоя Вікторівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Попівняк Юлія Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Шаніна Людмила Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Плющик Світлана Анатоліїна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Бєланова Оксана Миколаївна Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Лаптєва Ганна Яківна Член комісії

05.07.2019

Репілевський Данило Едуардович

 

Виборча дільниця № 650621

Станом на 06.07.2019 11:34:40

ПІБ особи Посада в ДВК Суб’єкт подання
1 Санжак Антоніна Михайлівна Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Барановська Світлана Сергіївна Заступник голови комісії

05.07.2019

Вінник Іван Юлійович
3 Федорченко Олександра Борисівна Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Сьомка Анжела Олександрівна Член комісії

05.07.2019

Колихаєв Ігор Вікторович
5 Борідко Алла Іванівна Член комісії

05.07.2019

ОВК
6 Сєрєдін Олег Альбертович Член комісії

05.07.2019

ОВК
7 Шевченко Валентина Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мурашко Валентина Павлівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Усенко Інна Миколаївна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Крючек Наталія Антонівна Член комісії

05.07.2019

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial