Новокаховчани сплатили до бюджету понад 431 мільйон гривень

Упродовж січня-липня 2021 року від платників Новокаховської міської територіальної громади до Державного бюджету України надійшло 178,8 млн гривень податкових платежів, до місцевого – 252,4 млн гривень.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

ТОП – 3 надходжень до державного бюджету в розрізі основних податків склали: податок на додану вартість – 73,9 млн гривень, податок на доходи фізичних осіб – 56,4 млн гривень та податок на прибуток – 19,9 млн гривень.

Трійка лідерів серед податків у надходженнях місцевого бюджету розподілилася так: податок на доходи фізичних осіб – 169,2 млн гривень, єдиний податок – 29,1 млн гривень, плата за землю – 19,1 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни й кожного її громадянина.