Спортсменка з Нової Каховки стала срібним призером чемпіоната України з метання молота

Минулими вихідними у Львові пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Херсонщину на цих змаганнях представляли вихованці Новокаховської школи спортивного метання.

Серед учасників – хлопці та дівчата 2005 та 2006 років народження з 24-х областей України. Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади Наталія Таран.

Тренери ДЮСШ Новокаховської міської ради Владислав та Ірина Піскунови підготували до цих змагань своїх вихованонок – Ладу Піскунову та Наталію Овчинкіну, які спеціалізуються у метані молота.

Учениця 10-го класу гімназії Новокаховської міської ради, кандидат в майстри спорту  Лада Піскунова вже має достатній досвід виступів на змаганнях різного рівня і неодноразово завоювувала призові місця. Вона добре розпочала свій виступ і в результаті виборола срібну нагороду чемпіонату з результатом 58 м 33 см.

Її подруга Наталія Овчинкіна, яка навчається в ЗОШ №1, теж показала високий результат. У підсумку змагань вона послала молот на відмітку 46 м 04 см і виборола 4 місце.

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, (начальник відділу Наталія Таран) та спортивна громада міста вітають юних новокаховчанок і їхніх тренерів з високими досягненнями та бажають усім здоров’я, успіхів і віри в свої сили.