Спортсмени Нової Каховки провели Олімпійський урок, присвячений Дню міста

Сьогодні, 25 вересня, у Новій Каховці на площі біля Літнього кінотеатру відбувся «Олімпійський  урок 2021» присвячений Дню міста.

Захід організували та провели Будинок дитячої творчості Новокаховської міської ради разом із відділом у справах сім’ї, молоді , фізичної культури та спорту громади за ініціативи майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чотирьохразової учасниці Олімпійських ігор Ірини Новожилової, повідомляє Online НК.

Саме вона на початку зібрання привітала усіх зі святом міста та побажала любити і поважати спорт, який дає людині найбільший скарб, це  життя в гармонії з природою, з самим собою. Обирайте активне заняття до душі та пам’ятайте: життя –  це рух!

Нова Каховка  розвинуте місто зі  спортивно-оздоровчою структурою: в місті діють  дві дитячо-юнацькі спортивні школи, спортивні зали, спортивні майданчики  майже у кожному дворі, тенісні корти, спортивний комплекс «Енергія»,  футбольне поле «Енергія», поле зі штучним покриттям «Динамо», фізкультурно-оздоровчий комплекс «Гарт», спортивна зала «Будівельник», діє спорткомплекс зі стрільби із лука «Динамо». А у недалекому майбутньому запрацює центр олімпійських видів спорту “H2O Нова Каховка”.  З повною  мірою можна заявити, що Нова Каховка місто спортивне. Обирай  будь який напрям,  будь спортивним!

Далі під Гімн України в небо злітіли жовто-блакитні кульки.

Ведуча оголосила Олімпійський урок 2021 відкритим, при цьому зазначила:

“Займатися спортом завжди було престижно і модно. Тож сьогодні  на березі Дніпра, чистому повітрі , поруч з родиною, друзями,  ми проводимо Олімпійський урок. Кожен з вас може  позмагатись у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Вас чекають спортивні локації:  бокс, скакалка, гантелі, футбол, баскетбол, теніс настільний та завершить олімпійський урок «Вело-шок» – масовий пробіг на велосипедах, роликових ковзанках, самокатах. По закінченню «Олімпійського уроку» кожного учасника ,  хто на відмінно пройде  усі спортивні локації, очікує сертифікат юного олімпійця!”.

Свято спорту відбулось під олімпійським гаслом «ШВИДШЕ – ВИЩЕ – СИЛЬНІШЕ»!

Всі учасники розміститися на площі  на відстані витягнутих рук один від одного та розпочали Олімпійську руханку , яку провів тренер  Новокаховського фітнес-клубу «ЕнерджІ».

Далі всі перейшли до спортивних локації:  боксу, скакалок, гантелів, футболу, баскетболу, тенісу настільного.

Всі,  хто на відмінно пройшов  усі спортивні локації, по завершені олімпійського уроку очікував сертифікат юного олімпійця.

О 10.45 відбувся велопробіг на велосипедах, роликових ковзанках, самокатах, про який ми розповімо в наступному фоторепортажі. Там же покажемо і переможців.