Стала відома причина, через яку перекривали міст між Таврійськом та Новою Каховкою (відео)

Вчора, 24 листопада, на мосту через Північно-Кримський канал, який з’єднує Нову Каховку і Таврійськ, провели випробування конструкції. Три місяці тому була завершена реконструкція мосту і його відкрили для транспорту.

Випробування мосту почалося тривало більше двох годин, повідомляє Суспільне. Водій Сергій Усенко говорить, після того, як 25 серпня відновили рух мостом, стало набагато зручніше. За його словами, зовсім незручно було, об’їжджати потрібно – треба було десь пів години, щоб об’їхати.

На мосту через Північно-Кримський канал перекривали проїзд, щоб провести випробування конструкції

Випробування мосту проводить державне підприємство “Укрголовмостекспертиза”. Головний інженер Сергій Огарков говорить, що для перевірки підготували дві машини загальною вагою 76 тонн.

“Готуємо міст до випробувань. Зробили розмітку, як стоятимуть вантажівки. Внизу встановили прилади вимірювання. Автомобілі під’їхали, зараз будемо завантажувати міст”, – каже головний інженер.

Під час випробувальних робіт рух для пішоходів не обмежували. На новому мосту передбачена пішохідна зона. Лариса Мініна говорить, часто ходить з Таврійська до Нової Каховки за покупками. Зараз це забирає менше часу. За словами 75-річної жінки, це була мука – ходити з сумками та поверталась без сил.

Після випробувань буде розраховане навантаження, яке зможе витримати міст, сказав начальник відділу експлуатації служби автомобільних доріг у Херсонській області Володимир Овсеєнко.

“Проведена реконструкція мосту і згідно з нормативами проводиться його випробування, що і було передбачено проєктом. Треба підтвердити його параметри, які були запроєктовані, що вони відповідають на сьогоднішній день тим, які потрібні для його нормальної експлуатації”, – говорить Володимир Овсеєнко.