Стали відомі подробиці вчорашньої стрілянини на адмінмежі з Кримом

Вчора, 5 вересня, близько 17.00 чергова зміна одного з підрозділів, який виконує бойові завдання у Херсонській області, застосувала зброю, здійснивши кілька пострілів, попереджуючи протиправні дії окремої групи громадян України.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Інцидент стався на межі військового об’єкту, що розташований в районі Арабатської стрілки.

Після застосування зброї на попередження зазначені громадяни припинили здійснення протиправних дій по відношенню до особового складу, що несе службу з оборони військового об’єкту.

За інформацією місцевого видання “Новий Візит”, інцидент трапився за селом Стрілкове недалеко від адмінмежі з тимчасово анексованим Кримом.

Група відпочивальників, можливо в стані алкогольного сп’яніння, здійснила спробу проникнути на територію військового об’єкту. На усні попередження військових вони не відреагували.

Незваних гостей зупинили лише постріли в повітря. В результаті надзвичайної події ніхто не постраждав.

На місце виїжджали співробітники поліції. Наразі розслідуванням інциденту займається Військова служба правопорядку Збройних сил України. Вони дадуть правову оцінку діям нападників та правомірності використання бойової зброї військовослужбовцями.

Командування об’єднаних сил Збройних Сил України застерігає громадян України від протиправних дій по відношенню до військових об’єктів та військовослужбовців, які виконують бойові завдання у складі угрупування військ у Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях.