Стало відомо, скільки закладів освіти Херсонщини задіяні у виборчому процесі

В Херсонській області на даний час створено та працюють 58 територіальних виборчих комісій. Про це вчора, 23 жовтня, під час онлайн-брифінгу розповів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

У виборчому процесі задіяно 231 заклад освіти області:

–         19 закладів дошкільної освіти;

–         7 закладів позашкільної освіти;

–         192 заклади загальної середньої освіти;

202 заклади освіти забезпечені можливістю користуватися окремим входом до будівлі (приміщень) закладів учасниками виборчого процесу, що не використовується учасниками освітнього процесу.

Виборчі дільниці на постійній основі в переважній більшості забезпечені вільним доступом для осіб з обмеженими можливостями. Для осіб, не здатних самостійно пересуватися, в Херсонській області передбачено 1610 малих переносних скриньок, які надані дільничним виборчим комісіям.

В області на даний час створено та працюють 58 територіальних виборчих комісій.

Головою ТВК підтверджено, що забезпечені усім необхідним, а саме приміщеннями, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, меблями, прапорами, засобами пожежогасіння, сейфами, стендами, аптечками та аварійним освітленням.

Участь кожного у виборах є обов’язком громадянин! Але я  закликаю громадян під час голосування бути максимально відповідальними: обов’язково перебувати в масці чи респіраторі, дотримуватись дистанції не менше ніж 1-1,5 м. Також рекомендується користуватися власною ручкою.