Стало відомо, як Херсонщина відзначатиме 30-ту річницю Незалежності України

Вчора, 9 серпня, відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника голови Херсонської ОДА Андрія Шибаєва, на якій розглянули питання підготовки та відзначення в області Дня державного прапора України та Дня Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Так, за словами в.о. директора Департаменту реалізації гуманітарної політики облдержадміністрації Ігоря Мазура, з 20 по 22 серпня проходитиме XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», який включатиме вокальний конкурс серед дітей віком від 6 до 16 років, дискусійний клуб за участі членів журі конкурсу та відомих медіа персон, а також музичне шоу за участю українських зірок.

Також 22 – 23 серпня триватиме ІІІ Південний Шевченко РОК ФЕСТ «Кобзар», який об’єднає відомі українські рок-гурти та молодих рок-виконавців на одній сцені. Невід’ємною частиною фестивалю є театралізований квест по творам Т. Г. Шевченка та масове виконання усіма учасниками фестивалю одного з музичних творів на вірші Кобзаря.

Традиційно продовжаться святкування 23 серпня у День державного прапору України. Біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гончара відбудеться урочисте підняття найбільшого в області Державного Прапору України. Також Херсонський обласний краєзнавчий музей запросить усіх бажаючих на відкриття виставкового проєкту «30 років незалежності». А ввечері на площі Свободи розпочнеться концертна програма камерного оркестру Херсонської обласної філармонії «Гілея».

На День незалежності запланована низка заходів:

  • молитва за Україну та церемонія покладання квітів;
  • виставка військової, спеціальної та оперативно-рятувальної техніки на площі Свободи;
  • хода від алеї Героїв незалежної України до площі Свободи;
  • пряма трансляція святкового заходу до Дня незалежності України в м. Києві (сцена біла колишнього кінотеатру «Україна»);
  • урочисті заходи (привітання та нагородження) з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Крім того, 24 серпня проходитимуть святкові (культурно-мистецькі) заходи до 30-ї річниці незалежності України, а саме: обласна акція «Заквітчаєм Україну рушниками», виставка-продаж виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва області, робота різних локацій, концертна програма аматорських та художніх колективів, тощо), а також концерт рок-гурту «Шабля».

Слідкуйте за анонсами подій.