Стало відомо, як працюватимуть освітні заклади Новокаховської громади після переходу Херсонщини в “червону” зону карантину

Рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 15 жовтня в Херсонській області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Напередодні, 14 жовтня, у Новій Каховці відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Новокаховської міської територіальної громади та прийняті відповідні рішення. Про це повідомляє Online НК.

Приведемо в повному об’ємі ті рішення, які відносяться до освітнього процесу на території Новокаховської міської територіальної громади:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

… відвідування закладів соціального захисту, закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти, 1 – 4 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

За коментарем редакція Online НК звернулась до керівника відділу освіти Новокаховської міської ради Лілії Микитенко.

“Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняте і підлягає беззаперечному виконанню. Єдиним виключенням з правил стали учні 11-х класів. Під мою особисту відповідальність члени комісії погодились, щоб навчальний процес у випускних класах подовжився в сталому режимі. Але обов’язковою умовою є вимога 100%-ї вакцинації учітелів, які викладатимуть у цих класах. Наразі тільки у трьох середніх закладах громади педагоги і технічний персонал повністю вакциновані. Це – Корсунська, Маслівська і Новокаховська шклола №3. Вони працюватимуть у звичайному режимі. У всіх інших закладах навчальний процес відбуватиметься в 1-4 класах, а 5-10 класи переходять на дистанційне навчання. Можливо в понеділок ситуація зміниться, якщо за вихідні та святкові дні освітяни пройшли масову вакцинацію. Усі дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі”.

Про всі зміни, які відбуватимуться в освітньому просторі Новокаховської громади, редакція Online НК буде вчасно сповіщити своїх читачів.