Стало відомо, якою буде погода на Херсонщині у перші тижні травня

Зазвичай на травневі свята припадає велика кількість вихідних днів, які більшість жителів Херсонщини планують провести на природі чи на дачі у колі близьких та рідних. 

Про погодні умови на курортах Херсонщини, а також за межами області повідомляє firstregion.com.ua.

Передбачення метеорологів  в період травневих свят

Майже по всій території країни протягом першої декади травня буде зберігатися похмура погода, однак засмучуватися не варто, адже сонячні дні все ж таки будуть зустрічатися в деяких регіонах. Так, в столиці країни температура повітря становитиме плюс 16 градусів. Нерясні опади у вигляді дощу будуть простежуватися тільки 1 та 5 травня.

Погода Львів накриє низькою хмарністю, вологістю в 50% та повітряними масами прогрітими до 18 градусів. Дощі слід очікувати протягом трьох днів з 4 по 6 травня.

В східних регіонах країни, зокрема в м. Харків, погодні умови будуть сприяти відпочинку на природі, лише деякі дні будуть похмурими. Температура повітря становитиме 20 градусів тепла, вологість на рівні 45-50%.

Прогнози синоптиків на травневі свята в Херсонській області

Цьогоріччя на 2 травня припадає велике християнське свято Пасхи. Народні прикмети свідчать, якщо небо похмуре, однак дощ не пішов, то літо буде прохолодним. Згідно з прогнозами метеорологічних досліджень в Світлу Неділю Господню очікується низька хмарність, температура повітря вище 15 градусів вдень та плюс 9 градусів вночі, тиск на рівні 800 мм рт.ст.

В період травневих свят погодні умови будуть наступними:

  • середня температура повітря плюс 20 градусів;
  • тиск 750-850 мм рт.ст.;
  • відсутність опадів;
  • вологість 60%.

Зазвичай громадяни країни вже в травні починають планувати відпочинок на узбережжі моря. Погодні умови будуть сприяти відпочинку в таких курортних містах області як Генічеськ, Скадовськ, Залізний Порт та інших.

Повітряні маси в Залізному Порту прогріються до 19-21 градуса вище нуля, а температура моря понад плюс 12 градусів. Майже безвітряна погода дозволить насолодитися колоритною атмосферою популярного курорту неподалік від Чорноморського біосферного заповідника.

Якщо ви вже запланували відвідати Скадовськ, то вас очікуватиме тепла та сонячна погода: температура повітря понад 20 градусів зі знаком плюс, температура морської води – 12-13 градусів, тиск на рівні 860 мм рт.ст., вологість 50%.

У Генічеську погодні умови будуть на травневі свята також відповідними попереднім двом курортам: температурний показник на позначці в плюс 19-20 градусів, безхмарно, вологість 55-65%.