У Дніпрянському старостаті надаються послуги в умовах карантинних обмежень

Фахівці Дніпрянського старостату Новокаховської ОТГ Херсонщини впродовж липня продовжували надавати послуги населенню в умовах карантинних обмежень.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомив староста Дніпрянського старостинського округу Віталій Гура.

З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків в липні місяці спеціалістом із соціальної роботи відвідувались сім’ї з ознаками складних життєвих обставин, було відвідано 7 родини, складено 5 актів обстеження житлово-побутових умов.

Під час відвідування даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також спеціалістом із соціальної роботи відвідувались люди похилого віку, надано консультації 3 особам. Також в липні проводився рейд спільно із провідним фахівцем із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На території Дніпрянського старостинського округу в липні здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 30 осіб. Видано 200 довідок про склад сім’ї та 25 актів старости, також видано 11 довідок про наявність земельних ділянок, зареєстровано 12 звернень громадян, а також надано 3 характеристики з місця проживання громадянам.

Продовжують проводитись роботи з благоустрою у всіх населених пунктах Дніпрянського старостинського округу. У липня місяця проводився покіс трави та прибирання від сміття узбіч доріг, автобусних зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, місць загального користування. Також виконувались роботи із очищення кладовищ.

В черговий раз ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища на території смт.Дніпряни та с.Корсунка.

Фахівці КП «НК Екосервіс» (директор Нікулін В.М.) виконують роботи з заміни світильників вуличного освітлення по всім населеним пунктам Дніпрянського старостинського округу.

В липні по вул.Наддніпрянській в смт.Дніпряни було здійснено ремонт водопровідної мережі, а також встановлено пожежний гідрант.

Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 3 угоди.

В черговий раз звертаюсь до мешканців Дніпрянського старостинського округу щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів.