Суд відхилив претензії ТОВ «Енерджи Продакт» щодо майна ТОВ «Каховка «Маркет»

suddya150

Херсонським окружним адміністративним судом розглянуто справу за позовом ТОВ «Енерджи Продакт» до ВДВС Новокаховського міського управління юстиції Херсонської області про визнання протиправними та зобов’язання вчинити певні дії (826/7925/14).

Про це повідомляє прес-служба Херсонського окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, що справа мала суспільний інтерес. Під час її розгляду ЗМІ слідкували за процесом та по різному коментували дії суду та судові рішення.

31 липня суд виніс рішення про відмову в задоволені позову, 18 серпня дана постанова набрала законної сили.

Суд дійшов висновку, що ТОВ «Енерджи Продакт» не є стороною у виконавчих провадженнях, не виступало їх учасником та до проведення виконавчих дій не залучалося.

Позивач, заявляючи вимогу про визнання протиправними дій у виконавчих провадженнях з примусового виконання рішень Господарського суду Херсонської області щодо передачі майна від ТОВ «Завод будівельних матеріалів №1» до ТОВ «Каховка «Маркет», яке знаходиться в суборенді ТОВ «Енерджи Продакт», обрало не правильний спосіб захисту своїх прав та інтересів. На думку суду, в даному випадку належним способом захисту буде звернення до суду із позовом про визнання права власності на спірне майно.