Суд випустив Андрія Антоненка “Ріффмастера” під домашній арешт

Шевченківський районний суд Києва в п’ятницю, 30 квітня, оголосив рішення щодо зміни запобіжного заходу ветерану АТО та музиканту Андрієві Антоненку, якого обвинувачують у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Як передає “Новинарня“, із тримання під вартою Антоненка відпустили під цілодобовий домашній арешт.

“Суд ухвалив: клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу Антоненку задовольнити частково. Змінити Антоненку запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю”, – сказала головуюча суддя Оксана Голуб.

Також “Ріффмастера” зобов’язали здати закордонний паспорт та інші документи, необхідні для виїзду за кордон.

Ця ухвала остаточна і оскарженню не підлягає, строк її дії – по 29 червня 2021 року.

“А що казати? (…) Хочу зацитувати свою пісню: “Я лихого не робив, я нічого не ховав, тільки дещо зрозумів, тільки дещо з’ясував”. Це маленька перемога перемога в битві, але поки не перемога у великій війні. Велика подяка моїм адвокатам, моїй родині та друзям, і всім, хто підтримував. Правда така… За неї варто боротися, битися, воювати. Не хочеться вмирати, але… Це як за Україну… за Україну треба жити і перемагати. Як і за правду. Зараз дуже багато емоцій… Я маю побути з родиною, дякую всім. Слава Україні! “,  – сказав він.

Захист регулярно просив пом’якшити запобіжний захід Андрієві Антоненку, проте раніше прокуратура заперечувала проти цього, і суд залишав “Ріффмастера” в СІЗО.

Раніше Шевченківський районний суд Києва залишив його під вартою до 21 травня.

Андрія Антоненка тримали під арештом із грудня 2019 року.