Свій другий матч новокаховська «Енергія» програла «Таврії-Сімферополь»

Друга зустріч чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги Новокаховська «Енергія» проводила на виїзді проти своїх товаришів-супротивників з «Таврії-Сімферополь» у селі Мар’янівка, повідомляє Online НК.

Якщо у першому матчі енергетикам вдалось виграти на останніх хвилинах матчу, то в цій грі, як кажуть, шансів на перемогу не було…

Новокаховчани вже на 24 хвилині повели у рахунку. Гол на свій рахунок записав Ярослав Терехов.

Але цей гол так і залишився єдиним в активі гостей. Зате господарі відігрались з повна: 37 хвилина – Андрій Барладим, 57 – Олексій Бойко, 71 – Михайло Кривич та 74 – Валерій Доля довели рахунок до розгромного: 4:1 на користь «Таврії-Сімферополь»…

Інші матчі у групі завершились так: Перемога – Полтава  0:1, Вікторія – Кристал  2:1, Суми – Яруд  1:4, Металург – Нікополь  3:0, Тростянець – Вовчанськ  2:1, Реал Фарма – Миколаїв  2:4, Скорук – Балкани  0:2.

За підсумками двох турів Полтава має дві перемоги і посідає перше місце. Потім сім команд мають у заліку по 4 очки. Енергія з 3 очками посідає 9 місце.

Наступну гру «Енергія» проведе вдома проти ФК «Вікторія» з смт. Миколаївка Сумської області,  у наступну неділю, 8 серпня.

Пропонуємо Вашій увазі інтер’ю головного тренера “Енергії” Едуарда Хаврова за підсумками матчу, яке підготувала прес-служба ФК “Таврія”: