У Таврійській громаді розпочались медичні огляди обласними фахівцями

Вчора, 19 серпня, до села Плодове, що входить у Таврійську ОТГ Херсонщини, завітала лікар-невропатолог, аби провести безкоштовні медичні огляди місцевого населення.

Акція проводиться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» на території 184 округу, повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Вже традиційно медичний прийом проводився у місцевому фельдшерсько-акушерському пункті. За кілька годин активної роботи лікарю вдалося оглянути та надати фахові рекомендації понад 20 пацієнтам.

Безкоштовні огляди проводяться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Напередодні приїзду лікаря представниками Фонду було проведено роз’яснювальну роботу, а також онлайн-запис. Ці заходи дозволили провести прийом без порушень карантинних норм.

«Нам дуже був необхідний цей медичний прийом, адже через карантинні обмеження та фінансові труднощі не кожен може відвідати лікаря у Новій Каховці. Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за можливість отримати фахову допомогу лікаря-невропатолога»,- завдячують жителі села Плодове.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Проведенням таких прийомів ми намагаємося довести людям, що здоров’я має бути завжди на першому місці. Ми розуміємо, що на систематичне відвідування лікарів не у всіх є час, тож підключаємося і допомагаємо виправляти ситуацію. Не нехтуйте безкоштовними прийомами та будьте здорові».