Телевізійники покажуть унікальні туристичні об’єкти та локації Новокаховської ОТГ

Днями до міста Нова Каховка завітала знімальна група  суспільного телебачення «UA: Херсон». Предметом їх зацікавленості стали унікальні туристичні об’єкти та локації Новокаховської ОТГ, які ще недостатньо відомі в Україні і за її межами.

Про зйомки херсонських телевізійників Online НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади.

Новокаховська об’єднана територіальна громада багата на унікальні туристичні об’єкти та локації, які своєю особливістю та неповторністю приваблюють туристів з різних куточків України. Більшість із місцевих історичних та природних пам’яток є доволі популярними та відомими, але частина із них ще не відкрита для туристів, тому потребує особливої уваги та промоції.

З метою популяризації туристичних об’єктів ОТГ серед широкого кола туристів, за ініціативи міського голови Володимира Коваленка до Новокаховської об’єднаної територіальної громади завітали кореспонденти суспільного телебачення «UA: ХЕРСОН».

Під час зйомок були відзняті унікальні кадри про «Степові водоспади Таврії». Колишній голова Козацької селищної ради Андрій Чирко поділився історією відновлення водоспадів, які набули нинішнього вигляду завдяки зусиллям місцевих жителів. Начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна розповіла про проекти з облаштування водоспадів для потреб туристів та перетворення їх на більш привабливу дестинацію.

Особлива увага кореспондентів була прикута до двох історико-туристичних пам’яток «Палац Князя П.М. Трубецького» та «Башта Вітовта», які все ще залишаються не відомими для широкого загалу. Головний спеціаліст відділу культури і туризму Богдан Кравчук розповів історію об’єктів, провів невелику екскурсію та поділився планами їх подальшої промоції і туристичного розвитку.

На завершення кореспонденти відвідали нову, унікальну туристичну локацію «Шилова Балка», екскурсію по якій провів староста Райського старостинського округу Ігор Дикуха. Він розказав про туристичний потенціал та можливості дестинації, яка в найближчому майбутньому буде приваблювати туристів своєю унікальністю, зокрема рибальством, смачною рибною юшкою, купелю, кришталевою водою, неймовірними краєвидами синьооких озер та затишною атмосферою.

Знімальну групу супроводжували заступник міського голови міста Нова Каховка Володимир Арнаут, радник міського голови Володимир Сироватка та староста Козацького старостинського округу Руслан Дерев’янко.

Відзняті матеріали допоможуть охопити широке коло туристів та відкрити для них туристичний потенціал Новокаховської об’єднаної територіальної громади.