Територіальні громади Херсонщини отримують у власність об’єкти спільної власності району

За дорученням т. в. о. голови Херсонської ОДА Сергія Козира, в області активізували процес передачі територіальним громадам об’єктів спільної власності районних рад.

Актуальні питання, пов’язані з передачею таких об’єктів, проведення процедур реєстрації права власності на майно, фахівці облдержадміністрації спільно з Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі обговорили під час наради з керівниками новоутворених громад області.

«Важливим елементом процесу передачі об’єктів спільної власності є забезпечення законності та чітке дотримання вимог законодавства України, в діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій»», – зазначив заступник начальника управління з питань децентралізації та розвитку громад ОДА Олег Бутрей.

Також під час наради спільно з начальницею служби у справах дітей облдержадміністрації Людмилою Афанасьєвою були розглянуті інші, не менш важливі питання, пов’язані зі створенням в громадах області служби у справах дітей, забезпеченням житлових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також роз’ясненням повноважень органу опіки та піклування у сфері захисту прав дітей.