Територіальні громади Херсонщини отримали 10 нових шкільних автобусів

Вчора, 26 серпня, на центральній площі м.Херсона відбулася урочиста передача шкільних автобусів для громад області за участю заступника голови обласної ради Геннадія Лагути, голови облдержадміністрації Сергія Козиря, народного депутата України Павла Павліша та депутата обласної ради Ігоря Йосипенка.

10 нових шкільних автобусів поїхали до Верхньорогачицької, Генічеської, Голопристанської, Каховської, Милівської, Нижньосірогозької,  Рубанівської, Скадовської, Станіславської та Тягинської територіальних громад. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

10 нових шкільних автобусів отримали тергромади області

«Напередодні 1 вересня ми передали громадам нашої області 10 нових шкільних автобусів. Тож, дітям тепер буде комфортно добиратись до шкіл. Їм будуть не страшні ніякі погодні умови: ні зливи, ні морози! Бажаю, щоб в цих автобусах лунав тільки дитячий сміх! А ми будемо працювати далі, аби наші діти відчували комфорт та піклування з боку держави», – відзначив Геннадій Лагута.

10 нових шкільних автобусів отримали тергромади області

Павло Павліш підкреслив: «Приємно, що більше 350 дітей щодня зможуть користуватися такими комфортними автобусами. Те, що вони передані громадам – це ще один крок до того, аби наші діти могли отримувати освіту й без проблем добиратися і в школу и додому».

10 нових шкільних автобусів отримали тергромади області

Автобуси придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування на суму 21,3 млн грн.

Крім того, автобуси оснащені пасками безпеки та обмежувачами швидкості.

Наприкінці заходу традиційно відбулось освячення транспортних засобів.