Торік херсонці витратили $46 млн на нові авто

Впродовж 2019 року в Херсоні та області зареєстрували понад 1,5 тис нових автомобілів на суму $46 млн без врахування додаткового обладнання.

Серед марок лідером продажів стало Renault, яких зареєстрували 285 автомобілі на суму $4,5 млн. На другому місці Toyota (187 авто на суму $7,5 млн), а замикає трійку найпопулярніших марок Kia (155 авто на $3,7 млн), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

З-поміж моделей найчастіше реєстрували кросовер Renault Duster. За 12 місяців херсонці придбали 134 таких автомобілів на суму $2,2 млн, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання.

 

 

Лідери класів:

A-клас – Hyudai i10;

B-клас – Renault Sandero;

C-клас – Renault Logan;

D-клас – Skoda Octavia;

E-клас – Toyota Camry;

F-клас – Porsche Panamera;

SUV – Renault Duster.

Загалом, у 2019 році українці придбали 88 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис, а загальна сума витрат перевищила $2,6 млрд. Серед цих авто були й преміальні екземпляри: Aston Martin DBS; Bentley Bentayga, Continental GT та Mulsanne; Rolls-Royce Cullinan і Phantom; Mercedes S-Class Maybach та інші.

Нагадаємо, що впродовж 2018 року в Херсоні та області також зареєстрували 1,5 тис нових автомобілів, а сума покупок тоді склала $45 млн.