ТОВ СІМАНТЕКС відкриває нові можливості для Новокаховської громади…

Не так давно в Новій Каховці розпочало свою діяльність ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Сімантекс», яке відкриває можливості іншим роботодавцям забезпечити своїх працівників одягом за цінами виробника, а жителям громади мати нові робочі місця.  

ТОВ «Сімантекс» – це молода, перспективна  компанія, яка здійснює пошив корпоративного, робочого або спеціального одягу, а також іншої продукції як масового так і індивідуально, на сучасному обладнанні та із застосуванням новітніх процесів та технологій.

Компанія виготовляє як індивідуальні замовлення, так і крупні партії. Виготовлення одягу відбувається за розмірами, які відповідають державним стандартам. “Сімантекс “ – це компанія яка турбується про своє ім’я, виготовляє тільки якісний одяг повного циклу: починаючи з розробки дизайну, підбору фурнітури та тканини, та закінчуючи пошиттям, пакуванням та відвантаженням до пункту замовлення. На підприємстві використовуються новітні технології та обладнання, виконується системний контроль якості продукції. Компанія цінує своїх клієнтів та партнерів, намагаючись  відповідати критеріям високого професіоналізму, якісно виконуючи поставлені задачі. Замовнику надається можливість вибору, від фасону та кольору, до складу та щільності тканини.

Підприємство постійно розвивається, планує розширення потужностей  і тому існує потреба в нових працівниках. Керівництво намагається  залучати і утримувати талановитих людей із збалансованим поглядом на життя та бізнес, що дозволяє підприємству розуміти потреби клієнтів та суспільства в контексті унікальності цієї професії.

Як зазначає директор товариства, Ольга Сімончук – основною цінністю компанії є  відносини з працівниками та партнерами. Команда «Сімантекс» – це цілісний дружний колектив, де кожен ладен прийти на допомогу іншому. Адміністрація підприємства турбується, щоб всі працівники мали комфортні умови праці, а партнери комфортні умови у співпраці. Компанія створює  робочі місця та якісний одяг для  жителів та бізнесу нашої громади. Тому ми завжди готові до співпраці з людьми, які мають бажання працювати та хочуть бачити свій бізнес у “новому якісному стилі”. Більш детальну інформацію про нас можна знайти у соціальних мережах. (facebook.com/Simantex2016  , instagram.com/_.simantex._/)

На сьогоднішній день компанія працює над пошуками постійних клієнтів та збільшення чисельності працівників. Основна мета компанії – це налагодження стабільних партнерских відносин, від яких виграють усі – жителі, бізнес, громада.