Третій день поспіль до Новокаховської ЦМЛ не поступали хворі на COVID-19

Після змін, які відбулися на Херсонщині в результаті адміністративно-територіальної реформи, Новокаховська ЦМЛ почала виконувати функції районної лікарні. Відтепер хворі на COVID-19 поступають до інфекційного відділення лікарні з усього Каховського району.

Станом на 2 червня у лікарні знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію, повідомляє Online НК. За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 74 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед хворих мешканців Новокаховської ОТГ не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за останні три доби хворих на СОVІD-19 не поступало. За цей час п’ть хворих на СОVІD-19 побороли недугу та виписались з лікарні, а ще одужали шість осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1009 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 2 червня на обліку перебуває 16 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 980 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!